Європейський університет Кіпру

European University Cyprus

0.0/5 оценка (0 голосов)

На сьогоднішній день, Європейський університет Кіпру є кращим вибором для тисяч молодих людей з Кіпру, Греції та Європи. Побудований відповідно до європейських і американських стандартів, Європейський Університет Кіпру надає різноманітне і комплексне навчання за рахунок забезпечення для своїх студентів належного професійного та персонального підходів.

Європейський університет Кіпру є складовою частиною найбільшої організації "Лауреат " міжнародних університетів www.laureate.net. Ця міжнародна організація включає в себе 66 університетів в 28 країнах світу, що створює абсолютно нові можливості мобільності студентів в рамках різних програм з обміну

Європейський Університет Кіпру сформувався з Кіпрського коледжу, заснованого в 1961 році. Відповідно до рішення Ради Міністрів, Європейський університет Кіпру офіційно зареєстрований в Реєстрі університетів Міністерства Освіти Республіки Кіпру і пропонує повністю акредитовані програми різних рівнів: бакалаврат, магістратура та докторантура.

Європейський Університет Кіпру розташований в столиці Кіпру - місті Нікосія, який є найбільшим містом на острові і вважається центром економічного та культурного життя. Новий кампус, розрахований на 7.000 студентів, сповнений сучасних зручностей, добре обладнаних лабораторій, лекційних залів, включає студентські апартаменти і розважальні центри.

Місцезнаходження і контакти

  • Страна: Кипр
  • Город: Никосия
  • Адрес: 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516 Nicosia-Cyprus

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!