s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Довідник університетів Вузы Кипра Європейський університет Кіпру

Європейський університет Кіпру

European University Cyprus

0.0/5 rating (0 votes)

На сьогоднішній день, Європейський університет Кіпру є кращим вибором для тисяч молодих людей з Кіпру, Греції та Європи. Побудований відповідно до європейських і американських стандартів, Європейський Університет Кіпру надає різноманітне і комплексне навчання за рахунок забезпечення для своїх студентів належного професійного та персонального підходів.

Європейський університет Кіпру є складовою частиною найбільшої організації "Лауреат " міжнародних університетів www.laureate.net. Ця міжнародна організація включає в себе 66 університетів в 28 країнах світу, що створює абсолютно нові можливості мобільності студентів в рамках різних програм з обміну

Європейський Університет Кіпру сформувався з Кіпрського коледжу, заснованого в 1961 році. Відповідно до рішення Ради Міністрів, Європейський університет Кіпру офіційно зареєстрований в Реєстрі університетів Міністерства Освіти Республіки Кіпру і пропонує повністю акредитовані програми різних рівнів: бакалаврат, магістратура та докторантура.

Європейський Університет Кіпру розташований в столиці Кіпру - місті Нікосія, який є найбільшим містом на острові і вважається центром економічного та культурного життя. Новий кампус, розрахований на 7.000 студентів, сповнений сучасних зручностей, добре обладнаних лабораторій, лекційних залів, включає студентські апартаменти і розважальні центри.

Address

  • Страна: Cyprus
  • Город: Никосия
  • Адрес: 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516 Nicosia-Cyprus

Contact

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.