s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА)

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА)

Національна академія статистики, обліку та аудиту

Державний вищий навчальний заклад економічного спрямування

ІV рівня акредитації

запрошує на навчання для здобуття якісної європейської освіти.

Якщо Ви бажаєте мати потрібну завжди професію, високооплачувану роботу, приєднуйтесь до лав студентів нашого вищого навчального закладу.

Випускники Академії отримують диплом європейського зразка.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

• ЕКОНОМІКАfoto2

Прикладна статистика та аналітика

Економічна кібернетика

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

Облік, аудит і оподаткування

• ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХУВАННЯ

Фінанси

Банківська справа

• МЕНЕДЖМЕНТ

Міжнародний менеджмент

Форми навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна, дистанційна.

Ліцензія МОНУ АЕ № 527454 від 05.11.2014

Академія має ліцензію на підготовку іноземних студентів

Ректор Академії – член-кореспондент НАН України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений економіст України Олександр Григорович Осауленко.

Національна академія статистики, обліку та аудиту здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти бакалавр, магістр. Академія надає можливість отримати другу вищу освіту за спеціальностями: “Облік, аудит і оподаткування”, “Офіційна статистика”, “Статистика та бізнес-аналітика”.

У докторантурі та аспірантурі Академії здійснюється підготовка наукових і науково-педагогічних кадрів. В Академії діє спеціалізована Вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора економічних наук за спеціальностями: “Статистика”, “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”.

В Академії функціонує Національний центр обліку та аудиту, в якому проходять підготовку фахівці для отримання сертифікатів аудитора, а також перепідготовку і підвищення кваліфікації аудитори з усієї України.

Академія підтримує плідні освітянські, наукові та культурні зв’язки з провідними профільними вищими навчальними закладами Європи. Основні університети-партнери за кордоном: у Франції –Університет Пантеон-Сорбонна Париж (Universite de Paris); Группа національних шкіл економіки та статистики (GENES); в Польщі - Жешувський Університет (Uniwersytet Rzeszowski), Університет інформатики в Лодзі (Wyzsza Szkola Informatyki w Lodzi); Вища банківська школа в Познані (Wyzszа Szkoly Bankowа w Poznaniu).

Основні програми співпраці з європейськими університетами-партнерами, які пропонуються студентам:

Програма академічної мобільності студентів (можливість упродовж навчання в Академії провчитись декілька семестрів у закордонному вищому навчальному закладі).

Продовження навчання за магістерськими програмами на основі ступеня бакалавра, отриманого в Академії.

Проходження практики та безкоштовне стажування.

Отримання стипендії на навчання за програмою Європейського Союзу Еразмус+ .

Програми соціально-культурної діяльності та відпочинку студентів.

Спільно з університетами-партнерами студенти та викладачі Академії беруть участь у науково-дослідних проектах, міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах.

В Академії постійно вдосконалюються існуючі та запроваджуються нові освітні програми. За підтримки Євростату розпочате приєднання до європейської магістерської програми у сфері офіційної статистики - ЕМОС. Академія акредитована за програмами АССА, що надає можливість випускникам одночасно з дипломами Академії отримувати сертифікати цієї глобальної міжнародної професійної організації у сфері фінансів. Спільно з польськими вищими навчальними закладами запроваджується одна з найбільш престижних професійних програм - підготовка магістрів бізнес адміністрування (МВА).

До послуг студентів – сучасні навчальні корпуси, аудиторії, лінгвістичні лабораторії, бібліотека, читальні зали і комп’ютерні класи, їдальня, гуртожиток, спортивні зали та майданчики, медпункт та військова кафедра для юнаків. В Академії створено умови для занять спортом, художньою самодіяльністю, мистецькою та літературною творчістю, а також для екскурсій, подорожей та активного дозвілля.

У 2016 році Національній академії статистики, обліку та аудиту виповнюється 30 років.

nasoa-foto1

УСПІШНА ПРОФЕСІЙНА КАР'ЄРА ПОЧИНАЄТЬСЯ У НАС!

Адреса Академії:

04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1;
Сайт: www.nasoa.edu.ua;
Телефони: (044) 484-47-78 (приймальна комісія),
(044) 484-47-73 (відділ профорієнтаційної роботи)
E-mail: pr_com@nasoa.edu.ua

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.

CloseМы рады приветствовать Вас на нашем сайте!
Понравился сайт? Поделитесь сайтом в социальных сетях и этого окна больше не будет.
Share or wait 30 seconds.
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>