Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Вінницький соціально-економічний інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

ВСЕІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1999

Інформація про внз:

У м. Вінниця Університет "Україна" представлений Вінницьким соціально-економічним інститутом - з 1999 р. та Вінницьким коледжем - з лютого 2014 року (вступ на базі 9-ти класів).

Особливості:
1.      Програма "Твій шанс" - можливість отримати два дипломи одночасно - України та Європейського Союзу. Умови програми: атестат про середню освіту + бажання навчатися в університеті у Європі. ЗНО НЕ ПОТРІБНО! Ваші кроки: 1) звернутися у приймальну комісію Вінницького інституту Університету "Україна"; 2) обрати спеціальності для навчання в Україні та Європі. Це може бути  одна спеціальність  або декілька різних.
2.   Вінницький інститут Університету "Україна" є активним учасником програми Європейського Союзу Erasmus+.
3.    Вартість навчання доступна і складає від 250 грн. на місяць.Усе залежить від обраної спеціальності, форми навчання (денної / заочної / дистанційної / комбінованої) та освітньо-кваліфікаційного рівня (бакалавр, спеціаліст, магістр).
4.      За підтримки посольства США в Україні на базі інституту діє "Молодіжний ресурсний центр", який відкриває перед студентами інституту широкі можливості працевлаштування та стажування за кордоном.
5.      Поглиблене вивчення іноземних мов: викладає англійську мову - професор з США (штат Канзас) Л.Кауфман; волонтери-носії мови, які безкоштовно навчають студентів інституту англійської, польської, німецької; курси іноземних мов із підготовкою до вступу в університети Європи.
6.      Студенти інституту на заняттях фізичної культури відвідують басейн "Авангард".
7.      При інституті діє автошкола. Студенти паралельно отримують права на водіння автомобіля категорій  А,В,С. Для студентів інституту 10% знижки.
8.      В інституті діє Психологічний центр "Інсайт", Юридична клініка, Центр фізичної реабілітації "Україна", під керівництвом всесвітньовідомого науковця, Академіка АТН України, заслуженого діяча науки та освіти України, директора Вінницької філії Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту, доктора медичних наук, професора Макаца В.Г., Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, директором якої є доктор педагогічних наук, професор Чернілевський Д.В. До складу академії входять близько 200 провідних науковців та педагогів України та Зарубіжжя.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Вінницький інститут Університету "Україна" оголошує набір абітурієнтів на базі 11 класів на перший курс освітнього ступеня бакалавра зі спеціальностей:

 • "Середня освіта (фізична культура)"
 • "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"
 • "Психологія"
 • "Фінанси, банківська справа та страхування"
 • "Облік і оподаткування"
 • "Менеджмент"
 • "Публічне управління та адміністрування"
 • "Право"
 • "Фізична реабілітація (Фізична терапія, ерготерапія)"
 • "Соціальна робота"
 • "Журналістика" (ліцензія Університету "Україна")

на денну і заочну форму навчання на основі ЗНО або вступних іспитів.

Термін навчання для денної та заочної форм навчання - 4 роки. Після завершення навчання студенти отримують диплом бакалавра державного зразка українською та англійською мовами.
Випускники коледжів та технікумів вступають одразу на 2 або 3 курс без ЗНО.

Запрошуємо також здобути вищу освіту або пройти перекваліфікацію за освітнім ступенем магістра з таких спеціальностей:

 • "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"
 • "Психологія"
 • "Фінанси, банківська справа та страхування"
 • "Менеджмент"
 • "Фізична реабілітація (Фізична терапія, ерготерапія)"
 • "Соціальна робота".

Студентам з інших міст надаються місця в гуртожитку.

Інформація для абітурієнта

В інституті діє система знижок на навчання для учасників АТО, їхніх дітей, сиріт, напівсиріт, дітей з багатодітних сімей, а також передбачені гнучкі знижки для спортсменів та активних студентів.
Особи з інвалідністю навчаються за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів. Для учасників АТО з інвалідністю, а також осіб, старших 45 років, діє програма навчання за державний кошт "45+".
До послуг студентів - зручні навчальні аудиторії, лабораторії, комп'ютерні класи з доступом до мережі Інтернет (функціонує також безпровідний wi-fi доступ), науково-технічна бібліотека (фонд літератури - близько 70 тис. примірників), навчально-спортивна та актова зали. Також студенти інституту мають можливість відвідувати басейн. Іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитку.

Додаткова інформація:
Значна увага приділяється дозвіллю студентів. В інституті діють колективи художньої самодіяльності, щорічно проходять мистецькі фестивалі, розмаїття творчих конкурсів, молодіжні квести, Дні відкритих дверей, вечори відпочинку, екскурсії тощо.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Вінницького інституту Університету "Україна" у Вінниці, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Вінниця
 • Адреса: вул. Хмельницьке шосе, 23А
 • Телефони: (0432) 32-70-55, (096)389-12-72, (063)507-88-26

Додаткова інформація

 • Військова кафедра: так
 • Гуртожиток: так
 • Друга вища освіта: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

18.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.