Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Університет новітніх технологій, УНТ

УНТ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 1996

Інформація про внз:

Відповідно до Указу Президента України про необхідність проведення реформ в галузі земельних відносин, за ініціативою Головного управління геодезії, картографії та кадастру, в 1996 році був заснований Київський інженерно-технічний інститут - КІТІ, який з 05.03 2001 року змінив назву на Київський інститут менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті (КІМІТ при НАУ) , а 22.06. 2005 року змінив назву на Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті (ІЗІТ при НАУ).
У 1996 році інститут одержав ліцензію на право здійснення освітньої діяльності згідно засновницьких документів та наказів Міністра освіти України ( №38 від 04.02. 1998 р. і №465 від 30.12. 1999 р.) як навчально-науково-технічний комплекс у складі НАУ, ІЗІТ при НАУ та КТТ НАУ (Київський топографічний технікум Національного авіаційного університету) на засадах спільної навчально-виховної, наукової та господарської діяльності.
З 2011 р. ІЗІТ при НАУ перейменовано в Університет новітніх технологій. Університет є вищим навчальним закладом приватної форми власності, що готує фахівців за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Кафедри

  • Кафедра геодезії, землеустрою та екології
  • Кафедра правознавства

Cпеціальності підготовки

Прийом до Університету здійснюється на денну та заочну форми навчання за такими спеціальностями фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра:
081 Право
101 Екологія
193 Геодезія та землеустрій

Термін підготовки бакалаврів складає:
1.    Для денної форми навчання - 3 роки;
2.    Для заочної форми навчання - 4 років.

Прийом до Університету здійснюється на денну та заочну форму навчання за наступною спеціальністю фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра:
193 Геодезія та землеустрій. Можливий вступ на спеціалізацію:

  • Геодезія
  • Геоінформаційні системи і технології
  • Землеустрій та кадастр

Термін підготовки магістрів складає:
1.    Для денної форми навчання - 1,5 роки;
2.    Для заочної форми навчання - 2 роки.

Інформація для абітурієнта

На сьогоднішній день в університеті навчаються студенти за денною та заочною формами навчання. Навчання ведеться також за дистанційною та дистанційно-консультативною формами (на прохання студентів). Університет є єдиним в Україні, що здійснює підготовку бакалаврів з більшості спеціальностей  за 3 роки, а спеціалістів за 1 рік, а також магістерські програми зі спеціалізаціями за 1,5 року.

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Університету новітніх технологій (УНТ) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: пров. Машинобудівний, 28
  • Телефони: (044)503-07-86, (044)503-07-89

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

18.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.