Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Надслучанський інститут

НІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 2004

Інформація про внз:

Наш інститут – один із наймолодших сучасних навчальних закладів області та України. Створений на чудовій Поліській землі, багатій природними ресурсами, головним із яких є ліс. Сьогодні Надслучанський інститут – це доступність та перспективність вищої освіти, це рівень сучасного навчального закладу, гарантія впевненого старту в кар'єрі та житті.
Ми створюємо унікальні можливості для отримання якісної освіти за визнаними кваліфікаційними рівнями. До послуг студентів бібліотека, комп’ютери, підключені до мережі internet, Березнівський дендропарк – унікальний парк, який допомагає студентам вивчати дендрологію. Професійний професорсько-викладацький склад з потужним науковим потенціалом і високим рівнем педагогічної майстерності допоможе студентам стати кваліфікованими фахівцями у лісовій справі.

Вищий приватний навчальний заклад Надслучанський інститут розпочав свою освітню діяльність 1 вересня 2004 року. Створений інститут для задоволення потреб ринку праці кадрами для лісогосподарської галузі Рівненської області, багатої лісовими ресурсами.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.


Перелік факультетів і спеціальностей:

Сьогодні інститут - це державний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку бакалаврів у галузі знань 20 "Аграрні науки та продовольство" за спеціальністю 205 "Лісове господарство"  та 0901 "Сільське господарство та лісництво" за напрямом підготовки 6.090103 "Лісове і садово-паркове господарство" за рахунок державного бюджету і коштів юридичних та фізичних осіб.

Інформація для абітурієнта

Вступники подають два обов`язкових сертифікати: з української мови та літератури і  математики, третій за вибором: біологія або історія України. Абітурієнти, які отримали дипломи молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста або магістра будь-яких спеціальностей, мають можливість вступити на третій (другий) курс  та отримати за два (три) роки відповідно диплом бакалавра  за спеціальністю 205 "Лісове господарство" у галузі знань 20 "Аграрні науки та продовольство".

Додаткова інформація:

За роки існування Надслучанського інституту створено відповідну навчально-матеріальну базу, зокрема інститут забезпечений сучасним обладнанням для проведення навчальних занять та здійснення різноманітних наукових досліджень. До послуг студентів комп'ютерний клас  з виходом до мережі інтернет, бібліотека , читальний зал.

Студенти мають можливість здобуті науково-теоретичні знання, поглиблювати під час проходження практик на лісогосподарських підприємствах Рівненської області вивчаючи ліси Поліського регіону.

Більшість випускників інституту працевлаштовані та успішно працюють в лісовій галузі Рівненської та суміжних областей.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Надслучанського інституту в Рівному, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

Додаткова інформація

  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так

ОКР

бакалавр

Оновлено:

24.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.