Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

ЛРІДУ НАДУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III

Інформація про внз:

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ЛРІДУ НАДУ) - єдиний навчальний заклад у західному регіоні нашої країни, основна діяльність якого спрямована на підготовку високопрофесійних керівників державних установ і компетентних державних службовців, що є однією з передумов створення ефективної системи державного управління в Україні.

Інститут тісно співпрацює з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування восьми західних областей України, які є основними замовниками Інституту. Така співпраця дає можливість краще вивчити потреби владних інституцій регіону, а державним і муніципальним установам - дізнатись про рівень підготовки і можливості слухачів Інституту.

У своїй діяльності цей виш зорієнтований на постійне вдосконалення та найвищі стандарти якості надання освітніх послуг. Випускники Інституту володіють сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями і можуть працювати керівниками в місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Інститут проводить діяльність за трьома напрямками:

 • підготовка фахівців для органів державного управління та місцевого самоврядування;
 • підвищення кваліфікації та перепідготовка службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
 • наукові дослідження в галузі державного управління та місцевого самоврядування і підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів.

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ми вивчає і запроваджує в навчальний процес передові зарубіжні навчальні технології. Цьому сприяє членство Інституту в мережі інститутів та шкіл державного управління Центральної та Східної Європи (NISPAcee).

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет публічного управління та адміністрування

 • Кафедра державного управління;
 • Кафедра регіонального управління та місцевого самоврядування;
 • Кафедра європейської інтеграції та права

Факультет економіки та менеджменту

 • Кафедра економіки - випускна.
 • Кафедра менеджменту - випускна.
 • Кафедра української та іноземних мов

Спеціальності освітнього ступеню "бакалавр" (на основі ПЗСО), "магістр":

 • 051    Економіка
 • 073    Менеджмент
 • 281    Публічне управління та адміністрування

В університеті працює докторантура та аспірантура.

Інформація для абітурієнта

В університеті діє сектор дистанційного навчання. Основною його місією є запровадження новітніх освітніх технологій, а саме дистанційного навчання в процесі підготовки магістрів державного управління, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування ІV-VІІ категорії, керівників державних підприємств, організацій та установ.
Основні напрями діяльності сектору:

 • організаційне, методичне, інформаційне та технологічне забезпечення підготовки магістрів за спеціальністю "Державне управління" за заочно-дистанційною формою;
 • організація та проведення заходів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку;
 • запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес Інституту та систему професійної підготовки і підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
 • здійснення науково-дослідних робіт та науково-практичних заходів з проблем розвитку інноваційних технологій навчання;
 • проведення відео-конференцій за участю вітчизняних, зарубіжних і міжнародних організацій.

Додаткова інформація:
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розташований у відпочинковій зоні міста. Це сприяє провадженню здорового способу життя, дає можливість здійснювати цікаві прогулянки у Брюховицькому лісопарковому масиві, займатись спортом у тренажерному, ігровому залах та на стадіоні.

Розміщення слухачів та студентів проводиться в гуртожитку Інституту готельного типу (кількість місць - 480). Для проживання надаються 2-3-місні номери блочного типу з усіма зручностями. Плата за проживання для студентів та слухачів становить 125-150 грн. на місяць. Надання місць в гуртожитку є гарантованим.

Зручні навчальні класи, бібліотека, читальні зали, актовий зал, кімнати для проведення практичних занять, обладнані технічними засобами навчання, комп'ютерні класи сприяють широкому впровадженню новітніх технологій в навчальний процес та успішному засвоєнню отримуваної інформації.

Дорога зі Львова до навчальних корпусів та гуртожитку ЛРІДУ НАДУ займає 15 хвилин автомобілем, 25 хвилин маршрутним таксі чи поїздом у Рава-Руському напрямі.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ЛРІДУ НАДУ) у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Львів, смт. Брюховичі
 • Адреса: вул. Сухомлинського, 16
 • Телефони: 0322346568, 0322346385

Додаткова інформація

 • Гуртожиток: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

23.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.