Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Економіко-технологічний інститут ім. Роберта Ельворті

ЕТІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1993

Інформація про внз:

Кіровоградський інститут комерції - вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, який було засновано у 1993 році.

Слово "комерція" в назві інституту в контексті місцевої історії означає наступність традицій бізнес-освіти в місті, яка виходить за рамки суто комерційної спеціалізації навчання. В основу діяльності інституту покладено нові, прогресивні, в тому числі і зарубіжні технології підготовки спеціалістів та удосконалений вітчизняний досвід кращих ВНЗ України. В інституті навчаються студенти з Кіровоградської та інших областей України.

Навчання в інституті орієнтоване на формування у студентів глибоких теоретичних знань та практичних навичок. Велика увага приділяється участі у Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт, студентських олімпіадах та конференціях. Студенти інституту протягом останніх 4-х років - постійні учасники щорічної наукової конференції молодих вчених. Проведення конкурсів та олімпіад для старшокласників шкіл протягом останніх 3-х років забезпечує залучення до студентських лав якісно підготовлених абітурієнтів; переможці олімпіад та конкурсів отримують пільги при вступі до інституту. Школярі, що закінчили середні та середні спеціальні навчальні заклади з дипломами з відзнакою, отримують ректорські стипендії. Фахівці інституту уважно вивчають ринок праці і кожен рік намагаються удосконалювати програми навчальних курсів у відповідності до вимог часу.

Досягнуті успіхи стали можливими передусім завдяки високому рівню викладання у ВНЗ. Кадрова політика в інституті ведеться на основі ретельного підбору висококваліфікованих досвідчених фахівців і здібної молоді.

Програми міжнародних зв'язків інституту забезпечують зростання професійного рівня викладачів. Так, стажування у Центральноєвропейському університеті (Будапешт), Міжнародному центрі менеджменту "Лованіум" (Бельгія), британських університетах, університеті Міннесоти (США), заохочення до складання екзаменів на міжнародні сертифікати (Кембріджський сертифікат, TOEFL) призводять до покращення кадрового потенціалу інституту.

Викладачі Кіровоградського інституту комерції також беруть участь у міжнародних програмах з розвитку бізнесу, фінансованих європейських союзах (Productivity Initiative Programme, TACIS; JICAP, UK). Для студентів та викладачів інституту організовано безкоштовні курси підготовки до складання екзамену TOEFL, ректорат оплачує вартість складання міжнародних екзаменів викладачами інституту.

Проведення наукових конференцій за участю Міжнародного Валютного Фонду, Корпусу Миру, Американського Дому, Британської Ради сприяє обміну міжнародним досвідом. Починаючи з 1996 року, в інституті постійно працюють радники Британської служби консультацій за кордоном, Корпусу миру США.

За останні десять років економічна ситуація зазнала докорінних змін. Для людей практичного бізнесу знання економіки стало тепер конче потрібним. Зі свого боку, науковці переглянули свої теорії, щоб виявити реальну ситуацію. Спеціалісти з фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу повинні бути озброєні знаннями, що відповідають сучасним вимогам. У зв'язку з цим інститут надає майбутнім фахівцям з фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу цілу низку необхідних знань, які дозволяють формувати спеціаліста достатньо високого рівня.

У серпні 2017 року відбулася зміна власників інституту. Новим власником став Благодійний фонд «Ельворті». У грудні 2017 було змінено назву інституту на Економіко-технологічний інститут ім. Роберта Ельворті (Витяг з ЄДРПОУ № 1003456973 від 10.01.2018).

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Економічний факультет

 • Кафедра фінансів
 • Кафедра маркетингу
 • Кафедра обліку та аудиту
 • Кафедра економічної теорії
 • Кафедра іноземних мов

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста за спеціальностями:

 • 075 Маркетинг
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 071 Облік і оподаткування


Інформація для абітурієнта

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів - 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів - 1 рік (повна вища освіта).

В Кіровоградському інституті комерції діє Центр професійної освіти.
Центр запрошує на навчання після 9-го та 11-го класів (без ЗНО) за спеціальностями:

 • - Офісний службовець (бухгалтерія)
 • - Касир торговельного залу (з подальшим працевлаштуванням)
 • - Оператор комп`ютерного набору
 • - Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Після навчання - одержання диплому державного зразка;
термін навчання - 1 рік.

Додаткова інформація:
На базі Кіровоградського інституту комерції функціонує Кіровоградський економіко-правовий коледж, який дає можливість отримати вищу освіту на базі загальної середньої освіти (9 класів). Навчання в коледжі здійснюється за спеціальністю "Фінанси та кредит" (5.03050801). Термін навчання в коледжі - 3 роки. По закінченні навчального закладу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста та мають право одразу вступити на 3 курс Кіровоградського інституту комерції.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті (Кіровоградського інституту комерції) в Кропивницькому (Кіровограді), термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Кропивницький (м. Кіровоград)
 • Адреса: вул. Шевченка, 21/27
 • Телефони: (052) 232 29 57

ОКР

бакалавр

Оновлено:

13.09.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.