s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) м. Київ Київський медичний університет, КМУ

Київський медичний університет, КМУ

КМУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Київський медичний університет - один з найбільших українських приватних вузів, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу - в Університеті навчається близко 2000 осіб, серед них 15 % - студенти-іноземці з 45 країн світу.  КМУ має IV - найвищий ступінь акредитації.

Над впровадженям новітніх освітніх технологій, покращенням клінічних та учбових баз, оснащенням опорних кафедр, поліпшенням матеріально-технічної бази Університету та комфортом студентів працює близко 400 осіб професорсько-викладацього складу, не рахуючи адміністрацї. Кількість випускників на сьогоднішній день налічує біля 3000 осіб. Навчається в Університеті близько 1800 осіб одночасно. Понад 300 висококваліфікованих викладачів здійснюють підготовку наших студентів, серед яких багато відомих вчених. В Університеті кожний п'ятий викладач - доктор наук, а кожний другий - кандидат наук.
З моменту створення КМУ УАНМ в 1992 році - незабаром ми будемо святкувати 25-річчя - ми були спрямовані на досягнення високих світових стандартів освіти та надання своїм студентам виключно глибоких знань в області медицини. Ми з успіхом досягаємо  поставленої мети - це підтверджують українські та зарубіжні клініки, що приймають на роботу наших випускників.  
Навчання в Університеті ведеться українською, російською та англійською мовами, що дає величезні можливості в області міжнародної співпраці.
Київський медичний університет був заснований Поканевичем Валерієм Володимировичем - заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, доцентом, Генеральним директором Української асоціації народної медицини, головним позаштатним спеціалістом МОЗ України зі спеціальності "Народна і нетрадиційна медицина".

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Університет готує фахівців за напрямом підготовки 22 "Охорона здоров'я" на факультетах: медичний за спеціальністю "Медицина" (222), термін навчання - 6 років, форма навчання - денна, стоматологічний факультет за спеціальністю "Стоматологія" (221), термін навчання - 5 років, форма навчання - денна, "Фармація" (226), форми навчання - денна та заочна, терміни навчання 5 та 5,5 років відповідно.

Факультети:

  • Медичний
  • Стоматологічний
  • Фармацевтичний


Інформація для абітурієнта

Київський медичний університет запрошує на курси підготовки до вступних іспитів на 2-й курс у вищі медичні навчальні заклади (для випускників медичних (стоматологічних, фармацевтичних) коледжів.  
Готуємо до іспитів з анатомії людини, медичної біології, фармакології та аптечної технології ліків.  

Щоб озброїти молодих лікарів накопиченим досвідом світової медицини, ми надаємо нашим інтернам унікальну можливість - вчитися на базі кращих приватних клінік. Вони зможуть переймати безцінний досвід від фахівців клінік "Борис", "Оберіг", "Добробут",  "Сіті клініка", "Кібер клініка Спіженка", "Lisod", "Ілайя" та "Ілайя Фемілі".
Університетське життя є цікаве та насичене. Студeнти мають можливість відвідувати універcитетcький бacceйн і тpeнажepный зaл, щo дoпoмагає їм в рoзвитку особиcтоcті тa зміцнює фізичнo, згіднo давньогo виcлoвлювання : "Mens sana in corpore sano", що в перекладі означає "В здоpовoму тілі - здоpoвий дуx." Ми надаємо зацікавленим студентам змогу поглиблено вивчати англійську мову та англійську медичну термінологію із носіями мови - старшокурсниками, які вже достатньо володіють російською. Звичайно, що така прерогатива значно підвищує шанси на працевлаштування за кордоном в майбутньому та розширює культурні обрії.

Додаткова інформація:
Починаючи з I курсу, студенти мають доступ до передових досягнень в області медицини - беручи участь в програмах академічної мобільності, міжнародних конференціях, за допомогою міжнародних наукових бібліотек. В той же час значна увага приділяється тисячолітнім надбанням комплементарної медицини: в КМУ викладають елективні курси з 15-ти напрямів, включаючи фармакогнозію, фітотерапію, гомеопатію, рефлексотерапію, мануальну терапію, іридодіагностику та інші. Елементи викладання альтернативної медицини інтеґровані в тематику навчальних робочих програм з клінічних дисциплін. Починаючи з 3-го курсу кращі студенти мають можливість проходити літню виробничу практику за кордоном. Зараз Університет працює над створенням унікальної учбової програми, яка б була максимально наближена до учбового плану однієї з європейських країн, з метою полегшення проходження нашими випускниками процедури нострифікації у майбутньому.
Дуже потужно представлена післядипломна освіта: наявна інтернатура з 19 спеціальностей, маґістратура, аспірантура та клінічна ординатура. Студенти стоматологічного факультету можуть навчатися на базі власної клініки. Наявне підготовче відділення для іноземців.  З 2005 року Університет є офіційним центром тестування ETS (Educational Testing Services) з іспитів TOEFL iBT i SAT.
Дипломи Київського медичного університету визнаються спеціалізованими медичними радами багатьох країн світу, включаючи США, Канаду, Великобританію та ін. Перелік і об'єм учбових курсів в КМУ відповідають стандартам медичної освіти Європейського Союзу, що спрощує нострифікацію дипломів наших випускників.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київського медичного університету (КМУ) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Л. Толстого, 9
  • Телефони: (044)238-68-58

Додаткова інформація

  • Підготовчі курси: так
  • Друга вища освіта: так
  • Аспірантура: так

ОКР

магістр

Оновлено:

22.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.