s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) Харківська область Харківська державна академія дизайну і мистецтв

Київський медичний університет, КМУ

КМУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Київський медичний університет (КМУ) - кращий приватний вуз країни (рейтинг ТОП-10 кращих приватних закладів вищої освіти України в 2019), в 2018 році посів 8 сходинку серед 200 закладів вищої освіти за рівнем прохідного балу. Інші рейтинги ви можете подивитися тут https://kmu.edu.ua/rejtingi/

В Університеті навчається близько 3500 осіб, серед яких 500 інтернів. Біля 35 % контингенту - студенти-іноземці.

Всі освітні програми акредитовані відповідно до чинного законодавства, навчальна діяльність провадиться згідно ліцензійних умов, видається диплом державного зразка.

Своєю місією ми вважаємо виховання медичних працівників нової фармації, яке ґрунтується на таких принципах: новий навчальний зміст, мотивовані викладачі, студент-орієнтований підхід, інноваційний менеджмент.

Київський медичний університет - один з найстаріших та найбільших українських приватних вузів. Цей успіх - результат 28 років невпинної праці, інновацій, командної роботи та віри у свою справу.

Над впровадженням новітніх освітніх технологій, покращенням клінічних та учбових баз, оснащенням опорних кафедр, поліпшенням матеріально-технічної бази Університету та комфортом студентів працює близько 500 осіб професорсько-викладацького складу.

В КМУ представлено три спеціальності: "Медицина" (222), "Стоматологія" (221) та "Фармація. Промислова фармація" (226). Наявні підготовчі відділення для українських та іноземних громадян. Детальну інформацію про курси підготовки до ЗНО ви можете отримати за телефоном 067 606 38 36.

Дуже потужно представлена післядипломна освіта: інтернатура (22 спеціальності), аспірантура, клінічна ординатура та докторантура. Є власна сучасна стоматологічна клініка - СтоматЦентр "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ". В 2018 році було відкрито філію - Харківський інститут медицини та біомедичних наук. В 2019 році відкрито філію в Дніпрі - Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я.

Нашим ноу-хау є можливість проходження інтернатури на базі приватних клінік Києва, Одеси, Дніпра та Черкас. Наразі ми маємо біля 60 клінік, асоційованих з Університетом, наприклад: INTO-SANA, МЦ "Гармонія здоров'я", Медіан, МEDILAND, SQLAB, МЦ "Особливі", SmartMedicalCenter, Зір 100 процентів, "Борис", "Оберіг", "Добробут", "SpizhenkoClinic", "Lisod", "ILAYA", "DoctorSam". Інтерни не лише можуть обрати саме ту клініку, яка їм сподобається найбільше, але й мають чудову можливість ротації відповідно до навчального плану. Дізнатися більше про інтернатуру та подати заяву ви можете тут intern.kmu.edu.ua

З 2005 року Університет є офіційним центром тестування ETS (EducationalTestingServices) з іспитів TOEFL iBT i SAT.
Наші студенти мають можливість проходити літню практику в шпиталі м. Кнурів (Польщі), безкоштовно відвідувати різноманітні наукові заходи, розвивати свої таланти в художній самодіяльності або менеджерські навички в студентському самоврядуванні.

Інформація для абітурієнта


Перелік ЗНО по спеціальностям

222 "Медицина"
Медичний факультет
Термін навчання - 6 років
Форма навчання - денна
Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі**:
Українська мова та література - 100
Біологія або фізика - 150
Хімія або математика - 150

221 "Стоматологія"
Стоматологічний факультет
Термін навчання - 5 років
Форма навчання - денна
Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі**:
Українська мова та література - 100
Біологія або фізика - 150
Хімія або математика  - 150

226 "Фармація, промислова фармація"
Фармацевтичний факультет
Термін навчання - 5 років
Форма навчання - денна (5 років), заочна (5,5 років)
Мінімальна кількість балів для участі в конкурсі**:
Українська мова та література*
Біологія або фізика*
Хімія або математика*

*Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 130 балів.
**У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Конкурсні предмети для вступу на ІІ курс

ПВНЗ "Київський медичний університет" у 2020 році проводить прийом вступників на другий курс на навчання для здобуття ступеня магістра медичного спрямування на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Вступні випробування для спеціальності 222 "Медицина" на основі здобутого ОКР молодшого спеціаліста: "Сестринська справа", "Лікувальна справа", "Акушерська справа" - ЗНО з української мови і літератури* та вступний іспит з анатомії людини.

Вступні випробування для спеціальності 221 "Стоматологія" на основі здобутого ОКР молодшого спеціаліста: "Стоматологія ортопедична", "Стоматологія" - ЗНО з української мови і літератури* та вступний іспит з анатомії людини.

*У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років. Мінімальне значення кількості балів із вступного випробування - ЗНО з української мови і літератури, з яким вступник допускається до участі у конкурсі - 100 балів.


Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київського медичного університету (КМУ) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Бориспільська, 2
  • Телефони: (044) 567-29-29, (050) 337-81-01, (068) 854-40-31

Додаткова інформація

  • Підготовчі курси: так
  • Аспірантура: так
  • Докторантура: так

ОКР

магістр

Оновлено:

19.05.20

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.