Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський інститут сучасної психології та психотерапії, КІСПП

КІСПП, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III-IV

Інформація про внз:

Київський інститут сучасної психології та психотерапії (КІСПП) - приватний вищий навчальний заклад - був заснований у 2010 році. Основними напрямками діяльності інституту є:

1. Підготовка фахівців освітнього рівня магістр за спеціальністю 053 "Психологія" (спеціалізація "Клінічна психологія" та "Соціальна психологія") на базі профільної психологічної освіти рівня бакалавр; та на базі непрофільної вищої освіти рівня бакалавр/спеціаліст (перехресний вступ). Магістратура за спеціальністю Навчання здійснюється згідно рішення Акредитаційної комісії від 24 липня 2015р., протокол № 118 та акту узгодження спеціальностей і ліцензійних обсягів, затвердженого Міністерством освіти і науки України від 04.02.2015р.

2. Підвищення кваліфікації. Проводиться згідно отриманої ліцензії (наказ МОН України від 04.06.2013 № 2070-л) для спеціалістів за програмами: "Гештальт-терапія", "Психоаналіз", "Груповий психоаналіз", "Клієнт-центрована терапія", "Сексологія і сексопатологія", "Когнітивно-поведінкова терапія", "Психотерапія дітей та підлітків", "Професійна компетенціясоціального психолога в ресоціалізації випускників інтернатних закладів", "Професійна компетенція психологів в освітніх установах".

Форми навчання:
- денна;

Перелік факультетів і спеціальностей:

Спеціальність ОР "Магістр": 053 "Психологія" (спеціалізація "Клінічна психологія" та "Соціальна психологія")
Тривалість навчання:
- на базі бакалавра з психології - 1,5 року
- на базі бакалавра/спеціаліста інших спеціальностей - 2 роки

Київський інститут сучасної психології та психотерапії оголошує набір аспірантів на навчання в аспірантурі для здобуття наукового рівня "Аспірантура". Cпеціальність: 053 "Психологія"
"Philosophy Doctor, PhD". Cпеціальність: "Клінічнапсихологія", "Соціальнапсихологія" та "Психоаналіз" на основі диплому магістра з психології тадиплому магістра з ІНШИХ СПЦІАЛЬНОСТЕЙ.
Тривалість навчання:
- 4 роки

Інформація для абітурієнта

Навчально-виробнича та переддипломна практики проходять на базі ТМО "Психіатрія" м.Київ, на кафедрі психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, у психодіагностичному центрі на Печерську та у дорожній клінічній лікарні №1.

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київського інституту сучасної психології та психотерапії (КІСПП) в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: бульв. Лесі Українки, 34
  • Телефони: (044)585-46-77, (044)585-46-78

Додаткова інформація

  • Друга вища освіта: так
  • Аспірантура: так

ОКР

магістр

Оновлено:

22.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.