Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський інститут бізнесу та технологій, КІБІТ

КІБІТ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 1961

Інформація про внз:

Київський інститут бізнесу та технологій (КІБІТ) - приватний вищий навчальний заклад III-IV рівня акредитації. Філософія КІБіТ: вища освіта - це необхідність для сучасної людини, вищий навчальний заклад є стартовим майданчиком для тих, хто обрав для себе шлях успіху у кар'єрі та гармонійного розвитку особистості. КІБіТ є лідером у впровадженні регіональних систем освіти та у підготовці кадрів з урахуванням потреб регіонів України.
Історія нашого інституту починається з 1961 року, коли на базі Республіканського будинку економічної і науково-технічної пропаганди товариства "Знання" і провідних ВНЗ столиці України був створений Київський народний університет технічного прогресу.
На початку 90-х з об'єктивно-історичних причин багато розумних і потрібних тенденцій в освіті прийшли до занепаду. Але все ті ж ентузіасти від науки і прогресу не дали пропасти 30-річним зусиллям своїх попередників. У 1995 році разом з новим ім'ям "Київський інститут бізнесу та технологій" наш навчальний заклад отримав друге дихання.
КІБіТ відповідав всім стандартам ВНЗ і отримав ліцензію Міністерства освіти, а "стара школа" передових знань під його крилом відродилася на новому рівні.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет економіки здійснює підготовку за спеціальностями та освітніми програмами
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування

 • Корпоративні фінанси
 • Фінансовий облік і контролінг
 • Аудит діяльності підприємства

Факультет менеджменту здійснює підготовку за спеціальностями
073 Менеджмент
074 Публічне управління та адміністрування
Освітня програма "Підприємництво"

Факультет психології здійснює підготовку за спеціальностями:
053 Психологія
053 Психологія бізнесу

Після закінчення чотирьох курсів вищого навчального закладу, випускник отримує диплом бакалавра за обраною ним спеціальністю. Перед ним відкривається нова дорога - вступ до магістратури. Незакінчена вища освіта цінується достатньо високо, але чим вищий освітній рівень спеціаліста, тим більшою кількістю знань і навичок він володіє та може їх застосувати.
Київський інститут бізнесу та технологій пропонує вам продовжити ваше навчання у рамках спеціальності "Економіка" в межах наступних спеціалізацій:

 • "Облік і аудит підприємницькоїдіяльності; Аудиторська справа";
 • "Менеджмент підприємств, установ і організацій";
 • "Менеджмент і психологія бізнесу";
 • "Економіка і фінанси підприємств"

Для продовження вищої освіти в стінах Київського інституту бізнесу та технологій, випускнику бакалаврату потрібно подати відповідні документи, а також скласти вступні іспити зі спеціальності та іноземної мови.

Інформація для абітурієнта

Успішний та старанний студент заслуговує гідної оцінки своїх зусиль, а що є кращою винагородою, ніж стипендія? Адміністрацією Київського інституту бізнесу та технологій та Фондом випускників у 2017 році був заснований стипендіальний фонд, який покликаний обирати найкращих студентів та призначати їм стипендію.

Додаткова інформація:
Наукова бібліотека Київського інституту бізнесу та технологій - це сучасний інформаційний центр, у якому є можливість отримати необхідну літературу "тут і зараз", скористатись комп'ютерами та доступом до Інтернету тощо.

На балансі наукової бібліотеки КІБіТ 18221 книга (станом на 20 жовтня 2016 року). Ця цифра включає в себе фахову спеціалізовану літературу українською, російською та англійською мовами (економічної, управлінської та психологічної спрямованості), загальноосвітні підручники для студентів коледжу, періодичні видання (фахові журнали), а також художню літературу.

У науковій бібліотеці встановлено три комп'ютери з доступом в Інтернет, за допомогою яких будь-який студент може створити презентацію, знайти додаткову інформацію в Мережі та підготуватись до семінарів.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київського інституту бізнесу та технологій (КІБІТ) в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: пров. Зоряний, 1/5
 • Телефони: (044)353-42-42, (050)341-42-42, (073)131-39-77

Додаткова інформація

 • Стипендія: так
 • Друга вища освіта: так

ОКР

молодший спеціаліст, бакалавр, магістр

Оновлено:

22.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.