Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Міжнародний інститут моди і дизайну Київської Академії перукарського мистецтва

МІМД КАПМ, Тип ВНЗ: Академія

Інформація про внз:

Міжнародний інститут моди і дизайну Київської Академії перукарського мистецтва - Ліцензія Міністерства освіти і науки України ЛВ №000865-000545.

В Академії на кожній спеціальності вивчають більше 50-ти цікавих та корисних дисциплін. У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників та тренувальних матеріалів. КАПМ розробила і впровадила авторську методику навчання "Модульний курс SKR", ректор Академії є автором першого українського підручника "Дизайн зачіски". У КАПМ розроблено та впроваджено чисельну кількість методичних матеріалів та навчальних посібників.
Успіх будь-якого навчання залежить від Вчителя. Кожен викладач КАПМ, окрім високої кваліфікації і досвіду має креативний підхід, виявляє любов до професії, бажання розвиватися і віддавати знання учням. Кожен педагог - це особистість, митець і турботливий наставник. Серед наших викладачів: кандидати наук; члени Національної спілки художників України; призери міжнародних професійних конкурсів, володарі багатьох почесних нагород, провідні фахівці та топ-стилісти.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Вища освіта рівня бакалавр
Галузь знань: 02 "Культура і мистецтво". Спеціальність: 022 "ДИЗАЙН"
Спеціалізації:

  • Дизайнер зачіски та макіяжу
  • Дизайнер стилю та візажу
  • Дизайнер одягу

Термін навчання: 4 роки.
По закінченні: диплом державного зразка про вищу освіту рівня бакалавр

Інформація для абітурієнта

Для студентів Академія безкоштовно проводить факультативи з дизайн одягу, фотомистецтва, дефіле, акторської майстерності, іноземної мови та хореографії у шоу-балеті "Епатаж"

Додаткова інформація:
Заняття проходять у спеціально обладнаних дизайн-лабораторіях, навчальних кабінетах з візажно-перукарськими місцями, творчих майстернях з живопису та малюнку, та лекційних кабінетах. КАПМ має фотостудію, подіумну та танцювальну зали, бібліотеку, комп'ютерні класи, безкоштовний Wi-Fi.

Примітка:
для більш повної і детальної інформації про діяльність Міжнародного інституту моди і дизайну Київської Академії перукарського мистецтва у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. М. Гречка, 22-А
  • Телефони: (044)427-02-92, (044)427-02-97, (044)456-41-07

ОКР

бакалавр

Оновлено:

21.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.