Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

ХОІППО, Тип ВНЗ: Інститут, Рік заснування 1938

З 1938 року - Кам'янець-Подільський обласний інститут удосконалення вчителів в Хмельницькій області (Документу про створення не збереглося Архівна довідка № 596 від 02.08.1999 року про відновлення роботи з 1944 року). З 1954 року - Хмельницький обласний інститут удосконалення вчителів (Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 16 січня 1954 р. "Про перейменування міста Проскурова в місто Хмельницький, Кам'янець-Подільську область в Хмельницьку область"). З 2001 року - Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Рішення сімнадцятої сесії Хмельницької обласної ради від 3 липня 2001 року №19). Державна реєстрація: № 2338 Наказ Держкомстату України від 01.08.2005р. №216

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Хмельницьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Хмельницький
  • Адреса: вул. Озерна, 14
  • Телефони: (0382) 77 63 20

Оновлено:

17.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.