Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Харківський національний університет внутрішніх справ

ХНУВС, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1994

Харківський національний університет внутрішніх справ – вищий навчальний заклад системи МВС України, заснований 22 листопада 1994 року. 2 березня 2001 року Указом Президента України Університету внутрішніх справ було надано статус національного.

В університеті готують фахівців за державним замовленням та на госпрозрахункових засадах на денній та заочній формах навчання на шести факультетах: факультеті № 1 (слідства), факультеті № 2 (кримінальної поліції), факультеті № 3 (підрозділів поліції превентивної діяльності), факультеті № 4 (кіберполіції), факультеті № 5 (заочного навчання), факультеті № 6 (права та масових комунікацій). Також у складі університету функціонує Сумська філія, діють представництва в містах Маріуполі, Мелітополі, Полтаві та Смілі.

Підготовка фахівців здійснюється в галузях: право, цивільна безпека, управління та адміністрування, соціальні та поведінкові науки, інформаційні технології. Університет надає вищу освіту за сімома спеціальностями: право; правоохоронна діяльність; кібербезпека; комп’ютерні науки та інформаційні технології; психологія; соціологія; фінанси, банківська справа та страхування з наданням ступеня вищої освіти «бакалавр», «магістр».

Навчальний заклад здійснює підготовку за освітньо-науковим ступепенем доктор філософії за спеціальностями право, психологія, науки про освіту.

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Підготовче відділення забезпечує якісну підготовку всіх категорій абітурієнтів до вступу в Університет. Пропагує освіту загалом і фундаментальну правову університетську освіту зокрема. Популяризує досягнення юридичної науки. Підтримує розвиток творчого потенціалу молоді й підвищення її освітнього рівня. Здійснює пошук та підтримку обдарованих дітей та сприяє їх подальшому навчанню. Навчання здійснюється з максимальним використанням сучасної матеріально-технічної бази та розвиненої інфраструктури університету.

Випускники підготовчого відділення мають суттєві переваги при вступі до університету.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Харків
  • Адреса: просп. Л. Ландау, 27 (колишній 50-річчя СРСР)
  • Телефони: +38(057) 73-98-181

Додаткова інформація

  • Підготовчі курси: так
  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так
  • Гуртожиток: так

ОКР

бакалавр, спеціаліст, магістр

Оновлено:

08.09.17

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.