Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Харківський інститут бізнесу і менеджменту, ХІБМ

ХІБМ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Харківський інститут бізнесу та менеджменту (ХІБМ) є приватним вищим навчальним закладом III рівня акредитації, заснованим у 1992 році.

В інституті ефективність навчального процесу забезпечують висококваліфіковані викладачі та фахівці-практики провідних промислових підприємств, фірм, банків, інвестиційних і страхових компаній, а також іноземні викладачі. У підготовці фахівців беруть участь і академіки, і члени-кореспонденти галузевих академій наук України.

Харківський інститут бізнесу та менеджменту підтримує стосунки з багатьма провідними підприємствами і установами, які сприяють належній організації виробничої практики студентів і працевлаштування випускників.

Було оформлено партнерські угоди з установами в сфері вищої освіти та вищими навчальними закладами США, Польщі, Франції, Бельгії, Туреччини, Хорватії, Словенії, Білорусі. Головними напрямками співробітництва є проведення спільних наукових і науково-практичних конференцій, публікацій, стажування викладачів і студентів, підвищення кваліфікації викладачів в літніх економічних школах, обмін студентами, впровадження інноваційних технологій в навчальний процес.

Студенти інституту мають можливість продовжити навчання або пройти стажування у Вищій школі економіки та менеджменту в Хорватії, Університеті Фатіх в Туреччині, Національному американському університеті в США, на підприємствах і в банківських установах Франції, Бельгії, Швеції, а також приймати участь в міжнародних літніх освітніх програмах шведського університету "Віжбі" і Літній економічній школі в Хорватії.

У 2010 році Харківський інститут бізнесу та менеджменту отримав медаль "BUSINESS STAR" з відповідним свідоцтвом лідера економіки України - ліга кращих, Міжнародний економічний рейтинг.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • Кафедра фінансів і кредиту
 • Кафедра обліку і аудиту
 • Кафедра управління персоналом і менеджменту
 • Кафедра математики і гуманітарних дисциплін

Інститут готує фахівців з таких спеціальностей, як:

 • Фінанси й кредит;
 • Облік й аудит;
 • Маркетинг;
 • Управління персоналом й економіка праці;
 • Менеджмент організацій.


Інформація для абітурієнта

В сучасних умовах в інституті активно формується нова парадигма освіти, в якій на перший план висувається завдання не просто дати студенту необхідну суму знань, вмінь, навичок, а розвинути у нього творчі здібності, мобільність, виховати потребу систематично поповнювати свої знання, навчити його оперативно знаходити і використовувати інформацію, реалізовувати себе як особистість, тобто повноцінно жити і працювати в умовах інформаційного суспільства. Цьому сприяє висока кваліфікація і професорсько-педагогічний досвід, використання в навчальному процесі новітніх інноваційних технологій, активних методів навчання, сучасної матеріально-технічної бази, а також тісних контактів з підприємствами, банками, фірмами, різноманітними організаціями тощо.

Додаткова інформація:
Студенти мають можливість вести науково-дослідну роботу на кафедрах, публікувати свої роботи в науковому журналі інституту. До їх послуг сучасні комп'ютерні класи, Internet, навчально-методичні кабінети, спеціалізована бібліотека з читальним залом, їдальня-кафе.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Харківського інституту бізнесу і менеджменту (ХІБМ) в Харкові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Харків
 • Адреса: вул. Артема, 8
 • Телефони: 0577052660, 0577550679, 0577054529, 05774051538

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

25.04.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.