s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) м. Київ Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ІУДОУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 2010

Інформація про внз:

Управління державної охорони України є державним правоохоронним органом спеціального призначення, підпорядкованим Президентові України та підконтрольним Верховній Раді України.
У системі забезпечення національної безпеки УДО України посідає особливе місце. Головні завдання спецслужби спрямовані на забезпечення безпеки Президента України, вищих посадових осіб центральних інституцій влади; на охорону будівель в яких працюють Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, Верховний Суд України та інших об'єктів державних органів України. У сфері відповідальності УДО України також охорона глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їх сімей, керівників міжнародних організацій, які прибувають в Україну чи перебувають на її території.
Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено для підготовки фахівців з охоронної діяльності та безпеки.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

З метою якісної підготовки кадрів для підрозділів УДО України, підвищення наукового потенціалу кафедр, розроблення наукового і методичного забезпечення освітнього процесу в Інституті створені структурні підрозділи: Вище професійне училище державної охорони, відділення підвищення кваліфікації та перепідготовки, кафедра організації державної охоронної діяльності та безпеки, кафедра психології охоронної діяльності, кафедра тактико-спеціальної підготовки, кафедра гуманітарних та загально-правових дисциплін, лабораторія наукового забезпечення діяльності Управління, відділення інформаційно-правового забезпечення та міжнародних зв'язків.

Освітній ступень Бакалавр - за спеціальністю 256 "Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)"  на освітньо-професійну програму підготовки "Особиста та майнова безпека".
Термін навчання становить 3 роки 10 місяців для денної та заочної форм навчання.

Освітній ступень Магістр - за спеціальністю 251 "Державна безпека" на освітньо-професійну програму підготовки "Охоронна діяльність та безпека".
Термін навчання становить 1 рік 6 місяців для денної та заочної форм навчання.

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Петра Болбочана 8 (колишня вул. Командарма Каменєва)
  • Телефони: (044) 281-25-50

Додаткова інформація

  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так
  • Військова кафедра: так
  • Гуртожиток: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

19.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.