Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ІУДОУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 2010

Інформація про внз:

Управління державної охорони України є державним правоохоронним органом спеціального призначення, підпорядкованим Президентові України та підконтрольним Верховній Раді України.
У системі забезпечення національної безпеки УДО України посідає особливе місце. Головні завдання спецслужби спрямовані на забезпечення безпеки Президента України, вищих посадових осіб центральних інституцій влади; на охорону будівель в яких працюють Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, Верховний Суд України та інших об'єктів державних органів України. У сфері відповідальності УДО України також охорона глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їх сімей, керівників міжнародних організацій, які прибувають в Україну чи перебувають на її території.
Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено для підготовки фахівців з охоронної діяльності та безпеки.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

З метою якісної підготовки кадрів для підрозділів УДО України, підвищення наукового потенціалу кафедр, розроблення наукового і методичного забезпечення освітнього процесу в Інституті створені структурні підрозділи: Вище професійне училище державної охорони, відділення підвищення кваліфікації та перепідготовки, кафедра організації державної охоронної діяльності та безпеки, кафедра психології охоронної діяльності, кафедра тактико-спеціальної підготовки, кафедра гуманітарних та загально-правових дисциплін, лабораторія наукового забезпечення діяльності Управління, відділення інформаційно-правового забезпечення та міжнародних зв'язків.

Освітній ступень Бакалавр - за спеціальністю 256 "Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)"  на освітньо-професійну програму підготовки "Особиста та майнова безпека".
Термін навчання становить 3 роки 10 місяців для денної та заочної форм навчання.

Освітній ступень Магістр - за спеціальністю 251 "Державна безпека" на освітньо-професійну програму підготовки "Охоронна діяльність та безпека".
Термін навчання становить 1 рік 6 місяців для денної та заочної форм навчання.

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Петра Болбочана 8 (колишня вул. Командарма Каменєва)
  • Телефони: (044) 281-25-50

Додаткова інформація

  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так
  • Військова кафедра: так
  • Гуртожиток: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

19.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.