Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України

ІПК ДСЗУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 1991

Інформація про внз:

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ) було засновано Міністерством праці УРСР та Президією Союзу молодіжних організацій України у липні 1991 року як Інститут соціального управління та зайнятості молоді. В травні 1993 року наказом Міністерства праці України він був реорганізований в Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України.
Метою створення унікального за своєю спрямованістю вищого навчального закладу була підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації конкурентоспроможних фахівців для новоствореної організації - Державної служби зайнятості України, а також науково-методичне забезпечення її діяльності.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Кафедри:

 • Кафедра менеджменту;
 • Каедра психології та соціальної роботи;
 • Кафедра теоретичної та прикладної економіки;
 • Кафедра управління персоналом та економіки праці;
 • Кафедра публічного управління та  адміністрування.

На кафедрах здійснюється підготовка:

Бакалавр

 • 051 Економіка
 • 053 Психологія
 • 073 Менеджмент

Ма гістр

 • 051 Економіка(спеціалізації:Управління персоналом; Соціальна економіка та політика)
 • 053 Психологія(спеціалізації:Психологія праці та управління; Професійна орієнтація населення)
 • 073 Менеджмент(спеціалізації:Менеджмент організацій у сфері обов'язкового соціального страхування; Менеджмент підприємницької діяльності)
 • 281 Публічне управління та адміністрування(спеціалізації: Адміністративний менеджмент у соціальній сфер;, Публічне адміністрування у соціальній сфері; Публічне адміністрування та публічна служба)

Доктор філософії

 • 051 Економіка(спеціалізації:Економіка та управління національним господарством; демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика)
 • 053 Психологія(спеціалізація:соціальна психологія, психологія соціальної роботи)
 • 073 Менеджмент
 • 281 Публічне управління та адміністрування


Інформація для абітурієнта

Порядок прийому заяв і документів для вступу в Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
1. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до Інституту (далі - заява) в паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії Інституту. Заява обробляється відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних".
2. У заяві вступники вказують спеціальність, мову та форму навчання.

До заяви вступник додає:
1) копію документа, що посвідчує особу;
2) копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
3) копію сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти)
4) копію екзаменаційного листка єдиного вступного іспиту з іноземної мови (для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 051 Економіка, 053 Психологія);
5) копію екзаменаційного листка додаткового фахового вступного випробування (для здобуття ступеня магістра для вступників, що вступають на основі ступеня бакалавра магістра, здобутих за іншою спеціальністю, для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 051 Економіка, 053 Психологія);
6) копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
7) шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
8) особи, які вступають на навчання до Інституту за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, подають направлення на навчання Державної служби зайнятості (Центрального апарату), обласних та Київського міського центрів зайнятості, центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, копію трудової книжки (завірену у встановленому порядку);
9) особи, які вступають на навчання до Інституту за рахунок коштів Національного агентства України з питань державної служби, подають довідку з місця роботи, копію трудової книжки (завірену у встановленому порядку).

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: вул. Нововокзальна, 17
 • Телефони: (044) 528-41-52, (044) 239-07-98, (044)528-41-52

Додаткова інформація

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

19.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.