s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) Дніпропетровська область Дніпровський технологічний університет "ШАГ"

Дніпровський технологічний університет "ШАГ"

IT Step University Dnipro, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 2018

Інформація про внз:

ПВНЗ "Дніпровський технологічний університет "ШАГ" ("IT Step University Dnipro") - університет, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми - це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі - практики з найбільших ІТ-компаній України. ВНЗ готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку.
По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а також можуть отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії, компаній Microsoft, Cisco, Autodesk.

Форми навчання:
- денна;

Перелік факультетів і спеціальностей:

Спеціальність 122 Компютерні науки

Спеціалізаціі

Комп'ютерна Графіка та Дизайн
Спеціалізація, в якій тісно переплетені мистецтво та технології. Студенти цього напряму вивчають основи класичного образотворчого мистецтва і дизайну разом зі спеціальним програмним забезпеченням. Такий тандем дозволяє нашим випускникам створювати яскраві та незабутні дизайнерські образи.

Програма підготовки спрямована на отримання знань і умінь, які дозволять реалізовувати творчі проекти будь-якої складності від стадії розробки концепції до завершення проекту.

Комп'ютерні мережі та кібербезпека
ІТ-спеціалізація,  яка готує спеціалістів для захисту інформаційного світу майбутнього! Навчання за напрямком "Комп'ютерні мережі та кібербезпека" включає вирішення стратегічних завдань під керівництвом досвідчених менторів, проведення аналізу зовнішніх загроз світових корпорацій на практиці, а також участь у боротьбі з кіберзлочинами на міжнародних стажуваннях та багато іншого. Перший ІТ-університет - це вища освіта світового рівня!

Розробка програмного забезпечення
Спеціаліст з розробки програмного забезпечення -затребувана професія сучасності та майбутнього. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного. В Першому ІТ-університеті майбутні спеціалісти навчаються за програмами вишів США, створюють унікальні продукти під керівництвом досвідчених менторів, тестують та розробляють системи управління на практиці, а також опановують нові технології на стажуваннях за кордоном. Вища освіта в Першому ІТ-університеті гарантує затребувану професію у майбутньому.

Інформація для абітурієнта

Навчальні програми для учнів 9-10 класів
Undergraduate Foundation - спеціальна програма підготовки для учнів 9 та 10 класів, яка готує майбутніх професіоналів ІТ ще зі школи. Дворічна програма була розроблена для тих, хто хоче пов'язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

Випускники Undergraduate Foundation матимуть базовий набір знань у сфері ІТ, вмітимуть виявляти свої лідерські якості, працювати над проектами у команді, презентувати свої досягнення на публіці. Крім того, у випускників програми буде можливість навчатись в IT STEP University за програмою трирічного бакалаврату - тобто диплом про вищу освіту вони отримають вже за три роки, а не чотири, як інші студенти.

Для учнів 11 класів та випускників
Однорічна навчальна програма, складається із вивчення :
Дисциплін, які  забезпечують набуття м'яких навичок (soft skills):

 • іноземна мова
 • риторика
 • критичне мислення
 • математика

Дисциплін, які забезпечують набуття професійних навичок:

 • основи програмування,
 • веб-технології,
 • основи робототехніки,
 • сучасні інформаційні технології,
 • проект.

Тривалість навчальної програми - 1 рік (2 семестри).

Додаткова інформація:
IT STEP University є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому студенти університету протягом навчання можуть отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Дніпровського технологічного університету "ШАГ" ("IT Step University Dnipro") у Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Дніпро
 • Адреса: просп. Д. Яворницького, 101, кім. 19
 • Телефони: (056)766-07-88, (073)797-88-08, (099)600-66-77, (098)909-88-08

Додаткова інформація

 • Підготовчі курси: так
 • Друга вища освіта: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

19.02.19

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.