Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

ДРІДУ НАДУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1993

Інформація про внз:

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ДРІДУ НАДУ) є навчальним закладом IV рівня акредитації.
Інститут здійснює професійну підготовку висококваліфікованих відповідальних кадрів для державного управління та місцевого самоврядування, інших сфер управлінської діяльності, спроможних розробляти, аналізувати і реалізовувати державну політику, творчо, ефективно й результативно виконувати управлінські функції, сприяти інноваційним процесам у суспільстві з метою утвердження соціальної справедливості, демократії, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку на основі світових та європейських стандартів.
Інститут є регіональною установою, яка поширює свою діяльність на територію Дніпропетровської, Донецької, 3aпopiзької, Кіровоградської та Черкаської областей.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Навчання в інституті здійснюється на двох факультетах: факультеті державного управління та факультеті менеджменту.
Основні напрями роботи:

 • підготовка державних службовців за денною, вечірньою та заочною формами навчання за галуззю знань 07 "Управління та адміністрування" за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" за освітнім ступенем магістр (за державним замовленням та за контрактом);
 • підготовка фахівців за ступенем магістра галузі знань 07 "Управління та адміністрування" за спеціальністю 073 "Менеджмент" спеціалізація "Управління проектами" на договірній основі;
 • підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст за спеціальністю 073 "Менеджмент" на договірній основі";
 • підготовка фахівців за ступенем бакалавр за галуззю знань 07 "Управління та адміністрування" за спеціальностями "Менеджмент" та "Публічне управління та адміністрування" на договірній основі.

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ проводить прийом на навчання слухачів та студентів на базі повної загальної середньої освіти:

 • спеціальність "Менеджмент"(бакалавр) (денна, заочна форми навчання)
 • спеціальність "Публічне управління та адміністрування"(бакалавр) (денна, заочна форми навчання)


Інформація для абітурієнта

В 1998 р. в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  було відкрито докторантуру та аспірантуру для підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у галузі державного управління. Координацію діяльності аспірантури та докторантури інституту здійснює сектор підготовки науково-педагогічних кадрів управління з наукової роботи.

Додаткова інформація:
У власній спеціалізованій бібліотеці інституту зосереджено найбільш повне в регіоні зібрання вітчизняної та зарубіжної літератури з питань державного управління та місцевого самоврядування, державної служби та кадрової політики, регіональної економіки, права, соціальної та гуманітарної політики, менеджменту, управління проектами.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Дніпропетровського регіонального інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  (ДРІДУ НАДУ) в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
 • Адреса: вул. Гоголя, 29
 • Телефони: (056) 745-52-41, (056) 794-58-06, (067) 632-52-77

Додаткова інформація

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

17.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.