Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини

ДМІ ТНМ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1993

Інформація про внз:

Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини (ДМІ ТНМ) розпочав свою діяльність в 1993 році.
На весь період навчання у ДМІ ТНМ створена наскрізна програма інтеграції базових, професійно-орієнтовних та клінічних дисциплін з дисциплінами народної і нетрадиційної медицини. Це сприяє підготовці профільованих фахівців нового типу, конкурентоспроможних на ринку праці, які зможуть у своїй практиці поєднати знання та навички класичної, традиційної та нетрадиційної медицини.
В інституті працює 21 доктор і 63 кандидати наук, які забезпечують високий рівень навчально-виховного процесу. Велику увагу тут приділяють поглибленню знань в галузі традиційної і нетрадиційної медицини як серед викладачів, так і серед студентів. Задля якісного і ефективного навчання на практичних заняттях викладачі займаються зі студентами у малих групах або працюють індивідуально. Це дозволяє студентам більш досконало оволодіти практичними навичками і покращити якість підготовки студентів у інституті.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

25 травня 2017 року ДМІ ТНМ пройшов ліцензування за спеціальностями "Медицина" (222) та "Стоматологія" (221). На медичному факультеті студенти можуть здобути вищу медичну освіту за спеціальностями "Лікувальна справа" та "Стоматологія". Також з 2017 року в медичному інституті здійснюється підготовка магістрів.

Інформація для абітурієнта

У навчальному процесі, науковій та лікувальній роботі ДМІ ТНМ використовує власну матеріальну базу, бібліотеку з читальним залом. Лекції, семінарські та практичні заняття з рефлексотерапії, гомеопатії, фармакогнозії та фітотерапії, мануальної терапії проводяться в тематичних класах.
Крім державних іспитів, у процесі навчання, починаючи з 1999 року, студенти ДМІ ТНМ щорічно складають Державні ліцензійні інтегровані іспити, які відповідно до міжнародних стандартів здійснює Центр Тестування професійної компетенції фахівців при МОЗ України - "Крок-1" та "Крок-2".

Додаткова інформація:
Перший досвід випусків лікарів з додатковими знаннями традиційної і нетрадиційної медицини свідчить, що наразі лікарі загальної практики, які володіють простими, доступними та неінвазивними засобами діагностики, профілактики та лікування (в том числі й методів народної медицини), найбільше потрібні в сільських районах, де бракує якісних спеціалістів, апаратури та медикаментів. Також лікарі такого профілю мають високий попит у приватних клініках у містах та районах не тільки нашої області, але й по всій країні.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини (ДМІ ТНМ)  в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
  • Адреса: вул. Севастопільська, 17 корпус 4
  • Телефони: (063) 578-95-93, (066) 202-33-73, (068) 640-38-34

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

16.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.