Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

БІНПО, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1979

Інформація про внз:

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" є провідним державним вищим навчальним закладом, який почав свою роботу з 1979 року як Донецька філія Всесоюзного інституту підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів професійно-технічної освіти.
з 1 січня 1979 року Донецька філія Всесоюзного інституту підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів професійно-технічної освіти була перетворена в Республіканський інститут підвищення кваліфікації працівників професійно-технічної освіти.
На початку 1993 року Інститут пройшов ліцензування і став Державним інститутом післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників України з наданням йому статусу Головного координаційного науково-методичного центру діяльності навчально-методичних кабінетів професійно-технічної освіти.
У 1995 році Інститут успішно пройшов атестацію, підтвердив ліцензію на право своєї діяльності та з метою подальшого упорядкування розвитку підвищення кваліфікації, перепідготовки, перекваліфікації спеціалістів різних галузей був підпорядкований Донецькому Державному університету, а в 1997 році був виведений із підпорядкування Донецького Державного університету і став структурним підрозділом Державної академії керівних кадрів освіти без права юридичної особи.
З 1999 року Інститут вийшов із підпорядкування Державної Академії керівних кадрів освіти України, яка ліквідувалася, і під назвою "Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників" ввійшов до складу Академії педагогічних наук України.
8 листопада 2007 року розпорядженням Кабінету Міністрів України було створено Університет менеджменту освіти, і Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників став його відокремленим підрозділом під назвою Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників (м. Донецьк) ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" ліцензованим за IV рівнем акредитації.
З грудня 2014 року, в зв'язку з воєнними діями на Донбасі (російською окупацією), Інститут був переведений до Київської області у місто Біла Церква.
На основі постанови президії НАПН України від 18 червня 2015 року, за поданням Інституту післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України та Вченої ради УМО, Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників ДВНЗ "УМО" НАПН України перейменований на Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України.

Форми навчання:
- очно-дистанційна;
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • Кафедра методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін
 • Кафедра технологій навчання, охорони праці та дизайну
 • Кафедра педагогіки, психології та менеджменту
 • Відділ інформаційно-технічного забезпечення навчального процесу
 • Відділ сучасних технологій виробництва

Підготовка освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр" (на основі ПЗСО, денна форма навчання) за спеціальностями/спеціалізаціями:
015 Професійна освіта. Спеціалізація: 015.15 Охорона праці
015 Професійна освіта. Спеціалізація: 015.17 Технологія виробів легкої промисловості. Освітня програма: Дизайн
053 Психологія

Підготовка освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" (заочна форма навчання) за спеціальностями/спеціалізаціями:
015 Професійна освіта. Спеціалізація: 015.15 Охорона праці
015 Професійна освіта. Спеціалізація: 015.17 Технологія виробів легкої промисловості. Освітня програма: Дизайн
053 Психологія
011 Освітні, педагогічні науки
053 Психологія
073 Менеджмент. Освітня програма: Управління навчальним закладом
073 Менеджмент. Освітня програма: Адміністративний менеджмент

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Відділ сучасних технологій виробництва є структурним підрозділом Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України.
Відділ забезпечує:
1. Вивчення та систематизацію освітніх інновацій, сучасних педагогічних та новітніх виробничих технологій з метою використання їх у навчально-виховному процесі закладів професійної освіти;
2. Створення банку інноваційних педагогічних та новітніх виробничих технологій та кращих освітніх практик працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
3. Надання методичної, організаційної, консультаційної допомоги по впровадженню освітніх інновацій, перспективного педагогічного досвіду педагогічним працівникам професійно - технічних навчальних закладів;
5. Презентацію новітніх педагогічних та виробничих технологій серед слухачів курсів підвищення кваліфікації через різноманітні види, форми та інноваційні моделі підвищення кваліфікації;
6. Підготовку та розміщення на сайті Інституту інформації про новітні виробничі та  інноваційні освітні технології;
7. Співпрацю з науково-методичними центрами професійно-технічної освіти, професійно-технічними навчальними закладами України по виявленню кращого педагогічного досвіду та його поширенню в практику роботи навчальних закладів.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" у Білій Церкві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Біла Церква
 • Адреса: вул. Леваневського, 52/4
 • Телефони: (04563) 7-16-07, (04563) 8-50-20, (04563) 7-20-84, (098) 663-69-20, (063) 922-82-66

Додаткова інформація

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Гуртожиток: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

13.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.