Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський технікум електронних приладів

КТЕП, Тип ВНЗ: Технікум, Рівень акредитації I, Рік заснування 1874

Прийом на денне відділення Київський технікум електронних приладів проводить на основі базової і повної середньої освіти

Технікум проводить підготовку студентів за 8 новими, узгодженими з Європейським союзом, завжди потрібними спеціальностями:

1.«Телекомунікації та радіотехніка»

В наш час засоби телекомунікації та прилади радіотехніки використовуються в усіх галузях виробництва, зв’язку, сигналізації, медичному обладнанні, телебаченні, побутовій техніці і т.д.

Студент під час навчання освоює конструкції, технології виготовлення, правила експлуатації, засоби ремонту і технічного обслуговування всіх видів радіотехнічних приладів.

По закінченню технікуму молодший спеціаліст може працювати на керівних посадах на підприємствах по виготовленню та складанню всіх видів радіотехнічних приладів, засобів лінійного і мобільного зв’язку, телевізійної техніки, а також по ремонту, налаштуванню, технічному обслуговуванню радіотехнічних приладів.

2.«Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

Студент вивчає всі види електро- і радіотехнічних вимірювань, всі види приладів, які проводять вище названі вимірювання.

Підготовка по цій спеціальності дозволяє її фахівцям працювати з засобами зв’язку, телебачення, обчислювальної техніки, медичного обладнання, охоронної та пожежної сигналізації.

Фахівці даної спеціальності працюють на експлуатації, налаштуванню, ремонту, монтажу засобів вимірювання, сигналізації, медичної техніки, мобільного зв’язку та ін.

3.«Електроніка»

Студент вивчає засоби конструювання та виготовлення виробів електронної техніки, з яких складаються радіовимірювальні прилади, засоби зв’язку, обладнання телебачення, прилади медичної техніки т. ін.

Студент також вчиться виявляти причини порушень в роботі окремих виробів електронної техніки і заміняти їх. Вивчає зарубіжні зразки виробів електронної техніки.

Може працювати на підприємствах по виготовленню виробів електронної техніки та на підприємствах всіх інших видів діяльності, які використовують в роботі вироби електронної техніки.

4.«Облік і оподаткування»

Молодший спеціаліст – це найвищий кваліфікаційний рівень по спеціальності бухгалтер. І саме цей рівень надає технікум.

Знання бухгалтерського обліку і податкового законодавства потрібні і керівникам підприємств і приватним підприємцям і особам, які безпосередньо займаються обліково-економічної діяльністю.

Фахівець по обліку і оподаткуванню потрібен в організаціях і на підприємствах як в виробничій так і невиробничій сфері малого та середнього бізнесу, приватним підприємцям, податковій адміністрації.

Доки потрібно буде щось обліковувати і розраховувати, доти потрібен буде бухгалтер.

5.«Економіка»

Кожний вид людської діяльності потребує попереднього планування засобів одержання очікуваного результату.

Молодший спеціаліст економіст вивчає засоби планово-економічної організації управління виробничою діяльністю на будь-якому підприємстві і приватній виробничій діяльності.

Студент одержує підготовку, яка дозволяє розробляти засоби досягнення поставленої мети.

Може працювати у різних галузях виробництва різних форм власності на посадах економістів, або планувати і розраховувати економічний ефект приватної діяльності.

6.«Інформаційна бібліотечна та архівна справа»

Хто володіє інформацією, той володіє світом.

Молодший спеціаліст по інформаційній бібліотечній та архівній справі незамінний працівник в будь якій сфері діяльності суспільства, бо вміє знаходити і використовувати інформацію з усіх можливих джерел. Фахівці цієї справи працюють з особистими документами людей, історичними документами, документами, які відображають діяльність підприємства чи організації т. ін.

Вони потрібні скрізь на посадах секретарів-референтів, офіс менеджерів, завідуючих діловодством (канцелярії), керівників служб документального та інформаційного забезпечення діяльності підприємств і організацій.

7.«Галузеве машинобудування»

Кожна галузь машинобудування базується по різних засобах обробки матеріалів.

Обробка матеріалів найстаріша професія людства.

При оволодінні даною спеціальністю студент вивчає всі види технологій і обладнання обробки матеріалів. Одержанні при навчанні знання дозволяють цим фахівцям займати керівні посади на підприємствах і в майстернях по обробці матеріалів, або засновувати і успішно керувати власним матеріалообробним виробництвом.

8.«Інженерія програмного забезпечення»

Студент здобуває дуже високу математичну підготовку, навчаючись на цій новітній, дуже прогресивній та необхідній спеціальності, яка вчить розробляти програми для різних виробничих, невиробничих, управлінських процесів.

По закінченню може працювати у всіх сферах діяльності. Усі сучасні, прогресивні підприємства прагнуть автоматизувати та вдосконалити виробництво, чи торгівлю, чи просто облік власної діяльності для підвищення ефективності роботи. В цьому їм допомагають спеціальні комп’ютерні програми, що створюються програмістом.

Саме для розробки такого ефективного програмного забезпечення, індивідуального для кожного окремого підприємства чи організації потрібен фахівець даної спеціальності.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: ул. П. Лумумби, 17
  • Телефони: (044)528-71-53, 528-62-79, 528-62-64

Додаткова інформація

  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

28.07.17

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Подробно об училищах, техникумах и колледжах Украины

Справочник вузов I-II уровня аккредитации с ценами на обучение

В помощь абитуриенту - все статьи раздела