Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський медичний коледж №3

КМК№3, Тип ВНЗ: Коледж, Рівень акредитації I, Рік заснування 1842

1840 рік по велінню государя імператора у місті Києві заснована фельдшерська школа, яка була відкрита 1 жовтня 1842 року.  1907 рік прийнята пропозиція професорів Київського університету про відкриття жіночих медичних курсів. То були одні з перших навчальних закладів, які готували у місті Києві середній медичний персонал.

З 1914 року відбувається процес злиття військово-фельдшерської школи і жіночих медичних курсів на базі центральної міської клінічної лікарні. На цей час серед випускників були всім відомі Остап Вишня, Іван Огієнко, Дем’ян Бєдний, Микола Щорс.

Сьогодні Коледж є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за кількома спорідненими спеціальностями і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Напрямком діяльності  є: Підготовка висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста згідно з державним замовленням та на договірних засадах для системи охорони здоров’я України.

Коледж має право готувати фахівців за напрямом 1201 «Медицина» за спеціальностями:

5.12010102 «Сетринська справа»

5.12010105  «Акушерська справа»

Контингент студентів 1209 осіб

В навчальному закладі підготовлено більше 15 тис. фахівців (акушерок, медичних сестер).

Для цього в коледжі працюють 30 до клінічних кабінетів, 9 лабораторій та 13 навчальних кабінетів в лікувально – профілактичних закладах та пологових будинках міста Києва.

Всі кабінети та лабораторії мають достатню кількість роздаткового матеріалу, забезпечені фантомами, фільмами,таблицями, мікроскопами, навчальними та контролюючими комп’ютерними програмами, мультимедійними системами.

Працюють два комп’ютерні класи. Обладнано спортивний, тренажерний, читальний зали. Працює бібліотека з книжковим фондом 77244 примірників спеціальної та художньої літератури.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Привокзальна, 14/2
  • Телефони: (044)566-15-45

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

25.05.17

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Подробно об училищах, техникумах и колледжах Украины

Справочник вузов I-II уровня аккредитации с ценами на обучение

В помощь абитуриенту - все статьи раздела