Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Український гуманітарний інститут, УГІ

УГІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1999

Інформація про внз:

Український гуманітарний інститут (УГІ) - приватний вищий навчальний заклад освіти у місті Буча. Має ІІІ рівень акредитації.
УГІ розпочав свою діяльність у 1999 році. Навчальний заклад підпорядкований у навчально-методичному плані Міністерству освіти і науки України. Фінансово-господарську діяльність інститут здійснює самостійно під керівництвом засновників. Інститут здобув визнання Міжнародної акредитаційної комісії та увійшов до Міжнародної асоціації навчальних закладів.
У травні 2005 р. на підставі Рішення загальних зборів засновників ТОВ "Український гуманітарний інститут" реорганізовано у приватний вищий навчальний заклад "Український гуманітарний інститут".
20 грудня 2005 р. рішенням ДАК МОН України протокол № 58 Український гуманітарний інститут визнано акредитованим за статусом вищого закладу освіти ІІІ (третього) рівня.
У березні 2012 р. Українському гуманітарному інституту було надано можливість на провадження освітньої діяльності зі спеціальності 7.03060104 "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та можливість провадження освітньої діяльності для підготовки іноземних громадян за акредитованими напрямами та спеціальностями з ліцензованим обсягом - 40.
У червні 2012 р. Інститут отримав ліцензію на підготовку фахівців з напряму підготовки 6.030301 "Журналістика. 2013 рік ознаменувався для Інституту відкриттям двох нових напрямів підготовки - 6.010201 "Фізичне виховання" та 6.030502 "Економічна кібернетика".
Духовна мета інституту - розкрити перед студентами переваги християнського бачення світу. Сприяти тому, щоб їх життя набуло справжнього сенсу у духовному єднанні з Богом.
Інтелектуальна мета інституту - допомогти студентам зорієнтуватися і самовизначитися у великій різноманітності  духовних і матеріальних цінностей, накопичених світовою культурою протягом століть.
Академічні програми спрямовані на розширення і поглиблення кругозору студентів. Особливий акцент робиться на безпосереднього зв'язку між інтелектуальним розвитком та практичним благочестям.
Інститут проводить семінари і заходи, спрямовані на розвиток гармонійних міжособистісних відносин, і виховує відповідальний, зрілий підхід до питань взаємин особистості і сучасного суспільства.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Гуманітарний факультет

 • Кафедра журналістики
 • Кафедра гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
 • Кафедра романо-германської філології та порівняльно-історичного й топологічного мовознавства
 • Кафедра філософії та релігієзнавства
 • Кафедра теорії та методики фізичного виховання

Економічний факультет

 • Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
 • Кафедра економічної кібернетики

Спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр":

 • 013 "Початкова освіта"
 • 017 "Фізична культура і спорт"
 • 022 "Дизайн"
 • 051 "Економіка" (Економічна кібернетика)
 • 053 "Психологія"
 • 061 "Журналістика"
 • 073 "Менеджмент"
 • 035 "Філологія"
 • 031 "Філософія"
 • 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"


Інформація для абітурієнта

Згідно з новими правилами вступу-2018, прийом на спеціальність "Журналістика" відбудеться тільки за умови складання творчого заліку.

Додаткова інформація:
Основні адміністративні, навчальні й господарські будівлі та споруди УГІ розташовано у лісовій місцевості загальною площею понад 10 гектарів.
Академічний розпорядок інституту і правила співжиття категорично забороняють куріння, вживання алкоголю і наркотичних засобів. В їдальні і кафетерії комплексу пропонується поживна і здорова їжа. Особлива увага приділяється регулярній фізичній праці і заходам, що сприяють зміцненню здоров'я.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Українського гуманітарного інституту (УГІ) в м. Буча Київської області, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Буча
 • Адреса: вул. Інститутська, 14
 • Телефони: 0459749796

ОКР

бакалавр

Оновлено:

29.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.