Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

ЛДУВС, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1993

Інформація про внз:

Луганський державний унiверситет внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка (ЛДУВС) -
державний вищий навчальний заклад із специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку кадрів для МВС України, поліцейських та фахівців у галузі права.

 У жовтні  2016 року відповідно до наказу МВС  "Про тимчасову передислокацію ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка"   університет  повернувся на рідну Луганщину у м. Сєвєродонецьк, де наразі здійснює свою освітню діяльність.  Під керівництвом  ректора Віталія Мар'яновича Комарницького  виш продовжує  закладені традиції та залишається провідним державним вищим навчальним закладом із специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку кадрів для МВС України, поліцейських та фахівців у галузі права.


Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Складовими структури університету є навчально-науковий інститут права, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства, факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, інститут заочного та дистанційного навчання (навчально-консультаційний пункт в місті Миколаєві).  В університеті навчаються студенти й курсанти всіх регіонів України.

Спеціальності:

  • 081 Право
  • 262 Правоохоронна діяльність


Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:


Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Луганського державного унiверситету внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка (ЛДВС)  в Луганській області, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м.Сєвєродонецьк
  • Адреса: вул. Донецька, 1
  • Телефони: (06452) 9-09-88, (06452) 9-07-77

Додаткова інформація

  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так
  • Військова кафедра: так
  • Гуртожиток: так
  • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

22.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.