Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління

ДЕАПОУ, Тип ВНЗ: Академія

Інформація про внз:

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління - провідна організація Мінприроди України у сфері освітньої, науково-практичної та методичної роботи з питань охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, проведення екологічної експертизи, впровадження механізмів екологічного менеджменту, зокрема, екологічного аудиту, стандартизації, сертифікації та метрології в галузі охорони навколишнього природного середовища, підготовки наукових еколого-експертних оцінок стану об'єктів підвищеної екологічної небезпеки.

Форми навчання:
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди запрошує на навчання на другому (магістерському) рівні освіти за заочною формою навчання за такими спеціальностями:

 • - спеціальність 101 - "Екологія" із спеціалізаціями "Екологія та охорона навколишнього середовища", "Екологічна безпека у сферах виробництв" та "Землевпорядкування та екологізація землекористування";
 • - спеціальність 193 - "Геодезія та землеустрій" із спеціалізаціями "Землеустрій та адміністрування землекористуванням" та "Кадастровий реєстратор".

Тривалість навчання за заочною формою - 2,5 роки.

При Академії діє аспірантура зі спеціальності  051 - Економіка, дві Спеціалізовані вчені ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.16 "Екологія" та наукового ступеня доктора і кандидата технічних наук за спеціальністю 21.06.01 "Екологічна безпека".

Інформація для абітурієнта

Освітню і наукову діяльність у складі Академії здійснюють:

 • Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління;
 • Навчально-науковий інститут економіки та екології природокористування;
 • Навчально-науковий інститут екологічного моніторингу та інноваційних технологій.
 • Центри: Міжгалузевий координаційний центр з екологічної освіти для сталого розвитку; Інформаційно-просвітницький Орхуський центр; Центр соціально-екологічної інформації; Центр екологічної стандартизації та сертифікації; Центр трансферу технологій та інновацій; Центр міжнародної співпраці з питань змін клімату та енергозбереження.

Додаткова інформація:

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: вул. Митрополита Василя Липківського, 35
 • Телефони: (044)206-31-31, (044) 206-31-87

Додаткова інформація

 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так

ОКР

магістр

Оновлено:

21.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.