s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Обучение за границей Central European University - 2014/2015


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

ФІНАНСУВАННЯ МОБІЛЬНОСТІ

Журнал «Сучасна освіта» №3(66) 2010

 
ПОШУКОВИЙ СЕРВЕР CAMPUSBOURSES
СТИПЕНДІАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Впровадження агенцією CampusFrance у вересні 2009 року пошукового серверу фінансування навчання та досліджень має значно спростити механізм пошуку інформації щодо стипендій українському студентові. Цей сервер має подвійний інтерес. По-перше, мова йдеться про перелік практично всіх існуючих програм фінансування, а по-друге, багаторівнева система пошуку (за типом програми, рівнем навчання, дисципліною, країною проживання) дозволить студентам ідентифікувати поміж програм ті, що якнайкраще підходять саме їм.
Пошуковий сервер знаходиться за адресою:
http://www.campusfrance.org/fria0910/bourse/index.html#app=4b3c&326d-si=0

 ФІНАНСУВАННЯ, ЯКЕ ПРОПОНУЄ
ПОСОЛЬСТВО ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ
МОЖЛИВІСТЬ СПІЛЬНОГО ФІНАНСУВАННЯ СТИПЕНДІЙ

Навчання - це також інвестиція. Посольство Франції в Україні пропонує підприємствам, які мають бажання взяти участь у формуванні українських студентів, створення стипендій із спільним фінансуванням (Підприємство/Посольство).
Підприємства також мають можливість ідентифікувати та підтримувати кандидатів на стипендію уряду Франції, студентів, яких вони хотіли б найняти після їх повернення з навчання, у рамках своєї кадрової політики, а також підвищити кваліфікацію свого молодого багатообіцяючого персоналу, який вони вже мають, надаючи йому можливість мати статус стипендіата уряду Франції.
Контактна особа: Оксана Ландо, координатор стипендій (info@cfucus.org).

ДЕЯКІ ІНШІ ПРОГРАМИ ФІНАНСУВАННЯ НОВІ АСПІРАНТСЬКІ ПРОГРАМИ ERASMUS MUNDUS

У рамках нової програми Erasmus Mundus консорціуми університетів, які об’єднують заклади Європейського союзу та партнерські заклади поза його межами, пропонують аспірантські програми найвищого рівня.
13 аспірантських програм розпочнуть працювати цього року, у 9 з них беруть участь французькі заклади:
   • “Алгебра, геометрія та теорія чисел“ (координатор програми Університет Бордо 1);
   • Нейронауки (за участю Інституту нейронаук Бордо);
   • Технології відчистки уражених твердих тіл, ґрунтів та відкладень (за участю університету Париж Схід);
   • Фотонна, нано- та біофотонна інженерія (за участю Університету Екс-Марсель 3);
   • “Природа та ліси на службі у суспільства“ (за участю мережі АгроПаріТек);
   • “Функціональне матеріалознавство в енергетиці, інформаційних технологіях та галузі охорони здоро-в’я“ 
      (координатор програми Університету Бордо 1 за участю Технологічного інституту при Університеті
       Гренобля, Університету Кену (Нижня Нормандія) та університету П’єр та Марі Кюрі - Париж 6);
   • “Вивчення культури літературних інтерзон” (за участю університету Перпінян та університету Прованс
       Екс-Марсель 1);
    • Релятивістська астрофізика (за участю Університету Ніцци - Софія Антіполіс, Середземноморської
       обсерваторії та Університету Савуа);
    • Стратегії та технології екологічно чистої енергії (за участю університету Париж-Південь).
Більш детальну інформацію про всі ці програми Ви знайдете на сайті:
http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/results_compendia/selected_projects_action_1_
joint_doctorates_en.php

NB! Українські студенти, відібрані на дані програми, отримують високі стипендії! Увага! Для деяких поміж цих програм остання дата подання зафіксована на лютий місяць!
Всі магістерські програми Erasmus Mundus, у яких задіяні французькі заклади вищої освіти, Ви знайдете на сайті CampusFrance:
http://www.campusfrance.org/fr/a-etudier/masters_erasmus.htm

СТИПЕНДІЇ СПІЛЬНОГО ФІНАНСУВАННЯ
У СІЛЬСЬКО-ГОСПОДАРСЬКІЙ ГАЛУЗІ

У галузі сільського господарства та харчової промисловості два ВНЗ пропонують програми на вибір адаптовані до вимог підприємств:
- Спеціалізована магістерська програма ІSFRADA (Французько-румунський вищий інститут харчової промисловості та розвитку сільського господарств);
- Інженерний курс без відриву від виробництва у Вищій аграрній школі Анже.
Додаткову інформацію можна знайти на сайтах:
www.ambafrance-ua.org/spip.php?article1404
www.isa-lille.fr/index.php?id=92
www.isa-lille.fr/index.php?id=257
(англійська версія)
www.groupe-esa.com/article954.html
WWW.GROUPE-ESA.COM/ARTICLE 1008.HTML (англійська версія)


СТИПЕНДІЯ ДІДРО ФУНДАЦІЇ “БУДИНОК НАУК
ПРО ЛЮДИНУ”(MSH) М. ПАРИЖ

Програму Дідро було впроваджено у липні 1989 року за спільної ініціативи міністерства закордонних справ Франції та міністерства національної освіти, науки та технологій, міністерства культури та Національного центру наукових досліджень. У 1992 році міністерство культури вирішило створити свою власну програму запрошення перекладачів. Сьогодні програма має спільне фінансування МЗС, НЦНД та Дирекцій міжнародних відносин та співробітництва та дослідницької роботи(DREIC), програма керується фундацією “Будинок наук про людину”, яка отримує конкурсні пакети документів, збирає виборчий комітет, якому вона звітує, а також здійснює індивідуальний супровід та прийом всіх запрошених іноземців. Всі освітні та дослідницькі французькі інституції, які погоджуються приймати науковців, беруть участь у програмі.
Мета:
Програма Дідро має на меті запросити на довгостроковий період (шість, дев’ять чи дванадцять місяців) науковців гуманітарних та соціальних галузей наук, які вже мають звання кандидата наук, до роботи з командами та дослідницькими французькими лабораторіями, які їх приймають. Кожного року запрошуються від 15 до 20 науковців.
Програма має дві основні, пов’язані між собою, цілі. Перша - надати можливість молодим науковцям країн СНД приїхати до Франції для підвищення кваліфікації та реалізації свого персонального дослідницького проекту.
Друга - надати більшої вагомості співробітництву, яке було створено завдяки спільній роботі запрошених науковців із французькими під час даної програми, між французькими дослідницькими центрами, які приймають, та іноземними центрами, звідки приїхав науковець.
Контактна особа: Gilles Desfeux (desfeux@msh-paris.fr)
Сайт: http://www.msh-paris.fr/recherche/bourses-de-recherche-post-doctorales/bourses-diderot/

ПРОГРАМА КЕРІВНИКІВ АСОЦІЙОВАНИХ СТУДІЙ (DEA)
Утворена у 1975 році за ініціативи Фернанда Броделя в узгодженні з державним секретаріатом університетів, дирекцією вищої освіти та дослідницької діяльності, програма “Керівники асоційованих студій”  (DEA) є однією з найстаріших та найважливіших стипендіальних програм фундації “Будинок наук про людину”. Вона дозволяє запрошувати науковців з усіх континентів світу.
“Будинок наук про людину” має на сьогодні 72 вакансії керівників асоці-йованих студій. У більшості випадків такі вакансії використовуються для підтримки міжнародних проектів Будинку на періоди від одного до трьох місяців. Ця програма стосується тільки підтверджених науковців, які мають звання кандидатів наук і вище, та працюючих у наукових закладах та закладах вищої освіти. Кандидати мають бути молодші 65 років у момент їх перебування у Франції. Рішення про запрошення приймається адміністратором фундації на основі суджень комісії, яка складається з наукових керівників міжнародних програм.
Багато всесвітньо визнаних особистостей було запрошено до Франції в рамках даної програми, що сприяло у своїй більшості розвитку та укріпленню мереж наукового співробітництва, існуючих навколо фундації, та, водночас, розповсюдженню знань про французьку наукову діяльність за кордоном.
Контактна особа: Dominique Richard (richard@msh-paris.fr)
Сайт: http://www.msh-paris.fr/recherche/bourses-de-recherche-post-doctorales/dea/

“RESEARCH IN PARIS“– ПРОГРАМА ПРИЙОМУ
ІНОЗЕМНИХ НАУКОВЦІВ

Прийом іноземних науковців - це один з пріоритетів політики муніципалітету Парижа щодо дослідницької діяльності. Стимуляція міжнародних обмінів та мобільність науковців - це найважливіші складові для динамічного розвитку паризької наукової діяльності. Іноземні науковці, подавайте свою кандидатуру на участь у конкурсі до 8 березня 2010 року!
Вже декілька років адміністрація міста Париж пропонує програми прийому іноземних науковців, докторантів та “сеньйорів”  в паризькі державні дослідницькі лабораторії (Paris intra muros - 75 департамент) на лімітований період.
Метою даної програми є сприяння створенню довготривалого співробітництва та підсилення вже існуючих зв’язків з дослідницькими центрами великих іноземних міст.
Сайт: http://www.paris.fr/portail/Education/Portal.lut?page_id=9096&document_type_id=
5&document_id=67619&portlet_i d=22045


 

Редакція журналу “Сучасна освіта” висловлює подяку
Французько-Українському центру університетського
та наукового співробітництва (CFUCUS) за надану інформацію.

 

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".
Только так Вы не пропустите ни одного материала.
Возможно, самого важного для Вас.

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!