s-osvita.com.ua Перелік спеціальностей (з 1.09.2015 року) 05 Соціальні та поведінкові науки Економіка / Экономика


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки Спеціальність: Економіка / Экономика Код: 051

Зазвичай здається, що економічна система – це складно: відносини між багатьма учасниками ринку, зв’язки між підрозділами в межах підприємства. А отже розібратись в такій системі - важко. Проте, це цілком можливо! Більш того – надзвичайно цікаво! Аналізувати економічні явища, ставити «діагнози» та визначати шляхи розвитку на основі економічних показників, знати можливості та обмеження об’єкту і планувати шляхи його зростання – заняття, потрібні справжнім економістам. Аналіз тут сполучається із творчістю, діагностика та аудит із плануванням та реалізацією проектів, раціональні рішення поєднуються із нестандартними, оскільки економічне середовище мінливе та має певний ступінь невизначеності. Такі можливості можна здобути, опановуючи економічну теорію на рівні підприємства, галузі, держави, вивчаючи фінанси та економетрику, економіку праці та міжнародну економіку, економічну логістику та підприємництво.

Абсолютно все специальности, которые преподают в вузах, по которым защищают дипломы или диссертации, получают образовательно-квалификационный уровень или научную степень, имеют унифицированный код.
Коды специальностей универсальны для всех вузов Украины и значительно упрощают оформление документов и учет.
Чтобы найти информацию о дисциплине, не нужно пересматривать весь список специальностей - достаточно ввести код.
Перечень и коды специальностей и областей знаний утвержден постановлением Кабинета Министров Украины.