s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Увага! Стипендіальні програми на 2015-2016 н. р.


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Увага! Стипендіальні програми на 2015-2016 н. р.

журнал «Сучасна освіта» №3-4, березень-квітень 2015 року

ESB Business School (Школа бізнесу)

ESB Business School (Школа бізнесу) Ройтлингенського університету оголошує навчання за програмою "Міжнародний бізнес" за рівнем бакалавр, магістр. Знання німецької мови не потрібно, оскільки програма викладається англійською мовою. Немає плати за навчання в Ройтлингенському університеті. Унікальна міжнародна різноманітність - відмінні можливості для працевлаштування після закінчення ВНЗ.
Терміни подачі документів: 15 квітня 2015 року.
Детальну інформацію, включаючи процедури подачі заявки і терміни, можна знайти на сайті: http://www.esb-business-school.de/ib

Campus in El Gouna, на базі Берлінського технічного університету

Берлінський технічний університет (БТУ), що заснував Campus in El Gouna, як академічний і науково-дослідний центр на березі Червоного моря в Єгипті, проводить три передові Магістерські програми в наступних галузях: енергетичного машинобудування, міського розвитку, гідротехніки.
Всі програми викладаються англійською мовою. Студенти отримують ступінь Магістра Берлінського технічного університету.
Термін подачі заявок: 31 травня 2015 року.
Детальна інформація знаходиться на сайті: www.campus-elgouna.tu-berlin.de і на сайті www.facebook.com/CampusElGouna.

Фонд „Arhimedes”

Фонд „Arhimedes”, що діє при Міністерстві освіти та науки Естонії виділяє стипендії на навчання в естонських вищих навчальних закладах на 2015-2016 рр.
Пропонуються такі стипендії:
- стипендії на навчання (рівні бакалавра, магістра та докторанта, ступеневі та програми обміну);
- стипендії для літніх та зимових шкіл;
- мобільні гранти для дослідників та академічного персоналу.
 Сума стипендії становить: 350 євро на місяць для студентів та випускників, 422 євро на місяць для студентів PhD та дослідників, 45 євро на день для дослідників (короткотермінові візити) та літніх і зимових шкіл – стипендія покриває до 500 євро плати за навчання та кошти на проживання у розмірі 25 євро на день на термін максимум 28 днів.
Інформацію зацікавлені заявники можуть отримати за посиланням: http://www.studyinestonia.ee/scholarships Заявки можна подавати через цю веб-сторінку та поштою. Кінцевий термін для подання заявок – 24 квітня 2015 року.
Більше інформації про стипендії можна отримати за цим посиланням: http://adm.archimedes.ee/stipendiumid/wp-includes/ms-files.php?file=2012/08/Guide_scholarship-programme_Foreigns.pdf

МОН Республіки Болгарія

Міністерство освіти і науки України інформує, що Міністерство освіти та науки Республіки Болгарія виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.
Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія (упродовж 20 липня – 9 серпня 2015 року, 3 місця) та Софійському університеті ім. Св.
Климента Охридського (упродовж 12 липня – 1 серпня 2015 року, 2 місця).
МОН Республіки Болгарія забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямі, а також медичне страхування – за рахунок учасників.
У разі зацікавленості просимо до 15 квітня 2015 року надіслати в паперовому вигляді до Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України заповнену анкету разом із супроводжуючим листом-рекомендацією від керівництва університету.

Джерело: http://mon.gov.ua

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.