s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Великобритании Умови вступу до ВНЗ Великої Британії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Умови вступу до ВНЗ Великої Британії

Журнал «Сучасна освіта» №11 (2014 рік)

Великобританія відома як країна консервативних поглядів і високоякісної класичної освіти. Елітні університети Кембридж і Оксфорд давно вже стали такими ж символами Англії, як Її Величність королева Єлизавета або лондонський Тауер з Біг Беном.

Навчання у Великобританії заслужено вважається одним з найкращих в світі - протягом багатьох століть в цій країні встигла сформуватися по-справжньому злагоджена, послідовна, фундаментальна система професійної підготовки кваліфікованих фахівців в будь-якій сфері діяльності. На сьогоднішній день у Великобританії налічується майже 40 тисяч шкіл, понад 40 університетів, велика кількість шкіл мистецтв, фінансових та педагогічних коледжів, а також близько 700 технічних коледжів, в яких вивчаються найрізноманітніші теоретичні та прикладні дисципліни - від механіки до комунікаційного обладнання. Вибір освітніх програм у Великобританії дуже великий.

Залежно від обраної програми студенти британських ВНЗ мають можливість отримання наступних наукових ступенів:
• бакалавр - тривалість навчання 3 роки
• магістр - тривалість навчання 1 рік
• МВА - це ступінь освіти менеджерів середньої та вищої ланки
• післядипломна освіта

Безперешкодний вступ до ВНЗ Великобританії для українців складний тим, що в українських середніх школах навчання триває 11 років, тоді як англійці освоюють шкільну програму на 2 роки довше. Тому для українських абітурієнтів існує декілька варіантів для вступу до університетів Великобританії:
1. Пройти попереднє навчання на підготовчих курсах. Foundation - це спеціально розроблений курс для абітурієнтів з різних країн. Тривалість - 9 місяців. Вартість від 5 до 11 тисяч фунтів.
2. Отримати сертифікат зрілості А-level або IB. Тривалість навчання - 2 роки. Оцінка, отримана на випускному іспиті, є прохідним балом в обраний університет.
3. Отримати національний диплом про вищу освіту і вступити на післядипломні програми у Великобританії (наприклад, магістратура, Postgraduate Diploma або МВА).
4. Закінчити 2 курси в одному з українських вузів і пройти тест IELTS для подальшого переходу в університет Великобританії.

Студенти, які вибирають такий варіант, втрачають 1 або навіть 2 роки, зате шанси на успішне зарахування в британський ВНЗ у них істотно підвищуються - зрозуміло, за умови гарної успішності не тільки з профілюючих, а й з усіх інших предметів.

Ще одна обставина, що не надто сприяє українським абітурієнтам, полягає у високій вартості навчання у Великобританії. В середньому навчання на гуманітарних факультетах обходиться студенту в 6-8 тисяч фунтів на рік; за вивчення природничих наук з нього запитають від 6 до10 тисяч фунтів; що стосується студентів-медиків, їх підготовка оцінюється ще дорожче - мінімум в 7, максимум в 18 тисяч фунтів на рік. Втім, студенти, які вибирають навчання в Англії, вважають закономірним і логічним стягування високої оплати за сучасне технічне оснащення вузів, за пропоновані слухачам якісні наукові програми, за можливість стажувань за фахом протягом навчання і численні переваги післядипломного працевлаштування. Незважаючи на високу вартість навчання, отримувати спеціальність в рейтингових британських ВНЗ мають бажання багато українців: адже навчання у Великобританії дозволяє не просто стати володарем престижного диплома, але й досконало оволодіти англійською, доторкнутися до культури однієї з найбільш цивілізованих націй, набути безцінного досвіду адаптації в незнайомій країні, зав'язати корисні контакти на міжнародному рівні - одним словом, сформувати надійний фундамент для будівництва успішної кар'єри в будь-якій країні світу.

За матеріалами www.karandash.ua

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!