s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Польше Вища освіта?... Вища освіта... Вища освіта в Познані (Польща)!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Вища освіта?... Вища освіта... Вища освіта в Познані (Польща)!

Логотип    Кількість українців, що здобувають вищу світу за кордоном, невпинно зростає. I це не дивно. Можливість пізнати іншу культуру, вивчити мови, випробувати свою самостійність становлять суттєвий бонус до омріяного західного диплому.

    I якщо колись таке навчання коштувало астрономічно дорого i було доступне лише еліті, то сьогодні серед величезної кількості пропозицій кожен зможе обрати для себе відповідний ВНЗ.

    Для тих, хто прагне отримати хорошу освіту за кордоном за доступними цінами, пропозиція Вищої Школи Торгівлі та Послуг в Познані є справжньою знахідкою.

Вартість навчання на всіх спеціальностях становить 1000 євро на рік, кошти проживання для студента не вищі, а навіть нижчі в порівнянні з українськими.

Студенти можуть навчатися за спеціальностями: Туризм i рекреація, Готельна справа, Менеджмент, Анімація вільного часу, Фінанси, Облік та Аудит, Управління персоналом, Логістика та iншi.

Рішення про зарахування абітурієнта до студентських лав приймається на підставі пакету документів без вступних іспитів (атестат зрілості, медична довідка (перекладені на польську мову), заповнена анкета, 4 фотокартки та ксерокопія паспорту).

Оскільки навчання проходить на польській мові, для наших студентів на протязі року органiзованi курси бiзнес-польської мови для вдосконалення мовних навичок. Крім того, на протязі трьох років (а саме стільки необхідно навчатися, щоб отримати диплом бакалавра) студенти вивчають англійську та німецьку мови.

Школа також організовує проходження літніх практик відповідно до майбутньої спеціальності, в тому числі i за кордоном та платних, під час проходження яких студенти отримують практичні навички та вдосконалюють іноземні мови.

Також існує можливість навчатися за програмами обміну в ВНЗ - партнерах Школи в Іспанії, Терції, Німеччині, Норвегії, Угорщині.

Навчальний семестр в Вищій Школі Торгівлі та Послуг в Познані, як i у всіх польських ВНЗ, розпочинається 1 жовтня i закінчується в кінці червня.

У вільний від навчання час студентам також не доведеться нудитись.Студенты

Познань – центр Великопольщi i справжній осередок промислового, культурного, музичного, театрального та спортивного життя Польщі. Крім того, Познань – це ще i справжнє «Мicто Студентів», адже тут навчається понад 140 тис. студентів.

Мicто відоме своїми Міжнародними виставками та ярмарками, Театральним фестивалем MALTA, Бієнналем сучасного танцю та Міжнародними майстер-класами сучасного танцю.

Озеро Мальта з величезною кількістю спортивних об’єктів – тенісні корти, байдарки, яхти, велосипедні доріжки, гольф клуби та басейни - напевно не залишать байдужими любителів активного відпочинку. Функціонує також цілорічний лижний спуск довжиною 150 метрів. На озері відбуваються Світові змагання на байдарках та з веслування, проходять концерти зірок світової естради, таких як Nelly Furtado та Buena Vista Social Club, музичні та театральні фестивалі.

Вартими уваги є також Ботанічний сад з найбільшою колекцією пальм в Європі, Новий та Старий Зоопарки, Замок, Цитадель, музеї та виставки.

Хочеться також відмітити, що Познань є одним з польських мiст-господарiв Євро 2012.

Ну i звичайно, нічне життя студентське вирує в багаточисельних пабах, дискотеках, клубах до самого ранку...

Можливо, i твої студентські роки також пройдуть в Познані?

 

 Контактна інформація:
Ul Zwierzyniecka 13-15, 60-813 Poznań
Tel/fax:  +48(061) 8434796   
              +48(061) 8472610
wshiu@wshiu.poznan.pl
rekrutacja@wshiu.poznan.pl
www.wshiu.poznan.pl
 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!