s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Австралии Університети Австралії, ціни на навчання


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Чому Австралія? А чому б і ні?

Навчання в АвстраліїЧому краще вчитися в Австралії? На це запитання знають відповідь 340 тис. іноземних студентів, які щорічно приїжджають на навчання в цю країну. Чому їх вибір припав на країну аборигенів і кенгуру? Ми спробуємо назвати основні причини, що пояснюють популярність Австралії серед туристів і студентів з різних країн світу.

 Австралія - одне з найцікавіших і найпривабливіших місць в світі ймовірно тому, що знаходиться на іншому кінці світу, а все невідоме, як відомо, притягує. Але ми все-таки думаємо, що головна причина - це жителі країни, доброзичливі і відкриті, а також сучасні космополітичні міста в оточенні дикої природи.

 Зазвичай люди з інших країн думають, що Австралія - це коали, кенгуру, чисте повітря і океан - одним словом, рай! Все це, звичайно, правда, але не зовсім.

 Австралія - лідер у виробництві високотехнологічного обладнання, в сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, в гірничо-видобувній промисловості і сільському господарстві.

 Австралійські вчені і дослідники внесли значний вклад в розвиток медичної науки. Чи відомо вам, що фотокопіювання, автокондиціонери і «чорні ящики», якими оснащені всі пасажирські літаки, були винайдені в Австралії?

 Австралія входить в десятку найбільших країн, які активно виділяють кошти на наукові дослідження, і є всесвітньо визнаним лідером в різних галузях фундаментальної науки. Науковий потенціал Австралії порівнюється з США і Великобританією. Важливі наукові досягнення австралійських вчених були не раз відзначені Нобелівською премією.
Якщо ви прийняли рішення навчатися за кордоном, але до кінця не визначилися з вибором тієї чи іншої країни, ми наведемо кілька аргументів на користь Австралії. По-перше, ви будете жити і вчитися в сучасних, комфортних і безпечних умовах. По-друге, на кілька років ви поринете в еклектичну атмосферу країни, яка ввібрала культуру Заходу, традиції іммігрантів з усього світу і відчула на собі вплив азіатських сусідів.

Австралійські навчальні заклади пропонують широкий вибір курсів і дисциплін. Якість освіти, Університети Австраліїотриманої в Австралії, визнано в усьому світі і відповідає найвищим стандартам, що дозволяє випускникам у подальшому побудувати успішну кар'єру в найбільших світових компаніях. При цьому вартість навчання і проживання в Австралії значно нижче, ніж, наприклад, в США або Великобританії.

Ще один важливий фактор - фінансова і особиста безпека студентів. В Австралії діє суворе законодавство, яке гарантуватиме високу якість державних освітніх програм, а також фіксований рівень плати за навчання протягом певного періоду. Говорячи про особисту безпеку іноземних студентів, відзначимо, що в Австралії один із найнижчих рівнів злочинності у світі.

Австралія має тривалий і багатий досвід навчання іноземних студентів, тому навчальні заклади країни уважно ставляться до культурних і релігійних потреб студентів з інших країн. Приїхавши на батьківщину кенгуру, ви переконаєтеся, що школи, коледжі та університети активно підтримують студентів, а також допомагають налагодити комфортний побут і успішне навчання.
Ну, а якщо ви хочете почати кар'єру або заробити, то таку можливість ви отримаєте вже в період навчання в Австралії. Іноземні студенти можуть працювати за студентською візою до 20 годин на тиждень, а в канікулярний період - повний робочий день. Причому більшість коледжів та університетів допомагають своїм студентам знайти підходящу роботу.
На відміну від інших країн, вища освіта в Австралії регулюється на федеральному рівні, що є гарантією того, що студентам надається освіта, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Діяльність освітніх установ країни щорічно контролюється урядом Австралії.
Ряд досліджень, проведених впливовими міжнародними журналами, підтвердили той факт, що освітні установи Австралії забезпечують один із найвищих стандартів освіти в світі. Наприклад, за версією журналу Asiaweek, два австралійських університети включені в десятку кращих навчальних закладів Азіатсько-Тихоокеанського регіону. До Тор-50 цього рейтингу
увійшли вісім австралійських університетів, таким чином, Австралія обігнала 15 інших держав регіону, включаючи Японію і Корею. Австралія також є лідером МВА-програм та інших бізнес курсів.

Австралія - «молода» країна з невеликим населенням, якій доводиться конкурувати на світовому ринку освіти з великими державами. Однак, незважаючи на серйозних «суперників», Австралія пропонує широкий вибір освітніх програм за доступними цінами. При цьому іноземні студенти завжди можуть розраховувати на допомогу і підтримку як з боку свого навчального закладу, так і з боку держави.

Система освіти Австралії

Освіта в АвстраліїТри основні категорії навчальних закладів Австралії - це університети, коледжі професійної і подальшої освіти (TAFE colleges), і незалежні коледжі.

 В Австралії налічується 39 університетів. Їх можна розділити на дві групи:

 "Велика вісімка" - це вісім провідних університетів, що вважаються найбільш престижними: Національний університет Австралії, Аделаїдський університет, Університет штату Куінсленд, Мельбурнський університет, Університет Монаша, Університет Нового Південного Уельсу, Сіднейський університет та Університет штату Західна Австралія.

 Австралійська технологічна мережа, яка об'єднує п'ять австралійських університетів, більшою мірою орієнтуються на практичні аспекти освіти, з тим, щоб випускати готових фахівців, які відразу можуть працювати за фахом. До цієї групи входять:
Технологічний університет Кертіна, Університет штату Південна Австралія, Королівський технологічний інститут в Мельбурні (RMIT), Технологічний університет в Сіднеї і Технологічний університет штату Куінсленд.

Вищі навчальні заклади Австралії присвоюють ступені бакалавра, магістра та доктора. Пропонуються також програми, що ведуть до отримання різноманітних дипломів і свідоцтв про вищу і професійну освіту, відповідно до Австралійської системи кваліфікацій, тому що це офіційна система, що діє на національному рівні. Ступені і кваліфікації, акредитовані системою, визнаються на всій території Австралії і в інших країнах.

Академічна культура

Австралійська система освіти вітає ініціативних студентів і фокусується на незалежному процесі навчання. Тут вас не будуть змушувати відвідувати лекції і читати навчальні матеріали, адже від студентів очікується відповідальна поведінка і самостійне прийняття рішень.

Серйозні вимоги до відвідуваності тут діють тільки на лабораторних і практичних заняттях. В австралійських університетах студентам даються матеріали, рекомендовані до прочитання перед заняттями. Читання цих матеріалів необов'язково, але воно дає студентам більш повні знання про предмет, готує їх до майбутніх лекцій та участі в класних дискусіях.

За несвоєчасну здачу письмової роботи студент австралійського вищого навчального закладу навчання в Австраліїможе втратити близько 10% оцінки. У разі повного недотримання встановлених термінів, курс, пройдений студентом, може бути не зараховано. Проте студенту може бути дана можливість для повторного написання і здачі роботи.

Курсові роботи з художніх дисциплін в австралійських вузах зазвичай базуються на дослідженнях, а оцінка виставляється на основі декількох довготривалих робіт.
Дійсно, серйозним «академічним злочином» тут вважається плагіат при написанні робіт. У разі, якщо виявиться, що авторство роботи не належить студенту, пройдений курс може бути не зарахований, а студент може навіть бути відрахований з ВНЗ.

Інструкція щодо вступу

Підготовка
Ніколи не рано почати підготовку до вступу в закордонний ВНЗ. Справа в тому, що узгодження різних питань з навчальними закладами може зайняти кілька місяців. Саме тому перші кроки до вступу в австралійський університет варто робити за 9 місяців до передбачуваного початку навчання.

У процесі підготовки необхідно вибрати один або кілька навчальних закладів, які вам імпонують. Для цього уважно вивчіть навчальні програми вузів і пропоновані курси. Детальну інформацію про це можна дізнатися з матеріалів, які пропонують самі університети.
Наприклад, більшість австралійських ВНЗ, включаючи Австралійський національний університет, пропонують онлайн-брошури з інформацією про навчальні програми, предмети різних курсів та вимоги тих, хто поступає. Також є контактна інформація факультетів і курсових координаторів, яким завжди можна поставити питання.

Період подання документів і дедлайни
Період подання документів до навчальних закладів Австралії різний для студентів бакалавріату та магістратури, а також залежить від конкретного університету. У більшості навчальних закладів існує два основні періоди зарахування студентів: один на початку навчального року (лютий) і один в середині (липень).
Деякі навчальні заклади також проводять додаткові набори студентів. Вступнику варто заздалегідь дізнатися точну інформацію про період подачі документів і дедлайни безпосередньо від представників навчального закладу.

У більшості випадків студенти бакалавріату повинні подати документи не пізніше листопада-грудня для зарахування на початку навчального року або не пізніше травня-червня для зарахування з другого семестру. Студенти магістратури повинні подавати документи на місяць раніше - в кінці жовтня або в кінці квітня, відповідно. Студентські заявки на вступ зазвичай розглядаються вузами протягом 4-6 тижнів.

Як подати заявку?
Подати свою заявку на вступ в австралійський навчальний заклад ви можете, надіславши її безпосередньо в обраний університет, або через національний онлайн-сервіс Universities Admissions Centre (UAC).

Додаткові іспити і тести
Для вступу на деякі навчальні програми студентам необхідно пройти додаткові тести, що перевіряють їх здібності. Наприклад, для вступників на медичні програми бакалавріату передбачений тест UMAT, на медичні програми магістратури - тест GAMSAT, а для студентів магістратури в сфері права - тест LSAT.

Журнал «Сучасна освіта» №8-9 (серпень-вересень, 2017 рік)

Автор: Марія Стефанович
За матеріалами: https://hotcourses.ru

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!