s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Профессионально-техническое образование ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЮВЕЛІРНОГО МИСТЕЦТВА м. КИЄВ


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЮВЕЛІРНОГО МИСТЕЦТВА м. КИЄВ

Журнал «Сучасна освіта» №4(87) 2012

Дорогоцінні метали, дорогоцінне каміння, творче натхнення, чисті душі, добрі серця...
І золото, і срібло, і кожний з металів зароджується в землі від небесних богів, від падаючого з гори  випромінювання тому так і ведеться,  що золото належить Сонцю, срібло - Місяцю,  свинець - Сатурну, залізо - Марсу.
Ювелір створює з шматка металу найпрекрасніші  прикраси чим і увіковічує себе та свій труд.

 Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва” - це сучасний державний професійно-технічний навчальний заклад. Який отримав свою назву 29 липня 2005 року завдяки спільному рішенню Міністерства освіти і науки України та Асоціації ювелірів України.
Днем народження центру вважається 29 травня 1968 року згідно з наказом № 224 від 29.05.1968 р. начальника Міжобласного управління професійно-технічної освіти “Про відкриття у ІІІ кварталі 1968 року в м. Києві МПТУ № 54 на базі Київської фабрики з виробництва діамантів Міністерства фінансів СРСР” по вулиці Автомагістральній (тепер Харківський район столиці) відкрилося професійно-технічне училище № 54 де під керівництвом директора Федора Тимофійовича Позняка розпочалася підготовка робітників за спеціальностями: “розпилювальник”, “обточувальник”, “огранувальник алмазів у діаманти”.
Згодом 29.08.1969 р. МПТУ-54 змінило номер і стало МПТУ-34, а в 1970 р. училище розпочало підготовку  робітників за спеціальностями: “ювелір”, “контролер художніх виробів”, “сортувальник алмазів”, “сортувальник діамантів”. А 01.07.1971 р. змінилась і назва училища -  воно стало технічним училищем № 8. В 1973 р. училище перемістилося в нові будівлі - на вулиці Сім’ї Сосніних, 13 - навчальний корпус на Сім’ї Сосніних, 15 - гуртожиток. З 25.06.1985 р. училище перейменовано на СПТУ № 38, а згодом 20.01.1995 р. на ПТУ-38. З середини 90-х років розпочалася підготовка за спеціальністю “огранувальник вставок для ювелірних та художніх виробів”.
З 19 березня 2003 р. ПТУ № 38 м. Києва перейменовано в Київський професійний ліцей ювелірного мистецтва, в липні 2004 року ліцей стає членом Асоціації ювелірів України,  і саме ця подія сприяла відкриттю нової сторінки в житті навчального закладу - це і оновлення майстерень виробничого навчання, і участь у спеціалізованих виставках ювелірних виробів, а найголовніше те, що навчальний заклад підвищив свій професійний імідж, змінив тип і почав називатись - Державним професійно-технічним навчальним закладом  “Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва”.

Педагогічні працівники навчального закладу мають високий професійний потенціал, тому і завдання, які ставляться перед колективом, є досить високі. Це в першу чергу:
- впровадження нових професій для ювелірної галузі, які продиктовані часом та допомога іншим навчальним закладам у ліцензуванні робітничих професій;
- ознайомлення, впровадження, вивчення новітніх технологій виробництва дорогоцінних прикрас та аксесуарів;
- надання максимальної пріоритетності учням в навчально-виробничому процесі, розробка індивідуальних занять з учнями ювелірному мистецтву в кожній виробничій майстерні;
- курсове навчання незайнятого населення за рахунок коштів фізичних осіб, оскільки в центрі працюють протягом навчального року курси перепідготовки та підвищення кваліфікації у таких професіях: “ювелір-монтувальник, ювелір-закріпник”, “контролер художніх виробів, сортувальник алмазів, сортувальник діамантів”.

 Працівниками центру впроваджено і розроблено пакет навчально-плануючої документації з нової для ювелірної галузі професії - “ювелір (ювелір-модельєр)”.
Крім вище згаданих професій уже багато років в центрі проводиться підготовка працівників для сфери послуг: “адміністратор, секретар керівника (підприємства, установи, організації)”, “агент з постачання”, “агент з організації туризму, екскурсовод”, “контролер ощадного банку, касир в банку”, “касир на підприємстві (організації, установі)”.

Навчальним закладом укладено договори про співпрацю з Асоціацією ювелірів, Державною пробірною службою, навчальними закладами вищої школи “Торговельно-економічним коледжем”, Київським національним університетом культури і мистецтв, професійним коледжем м. Стамбул. Завдяки укладеним договорам про співпрацю учні ювелірних професій мають змогу ознайомитися із провідними підприємствами ювелірної галузі, ідентифікувати себе з представниками галузі, зрозуміти механізм започаткування бізнесу.

З метою працевлаштування випускників центру щорічно укладається більше 140 угод для проходження  виробничої практики на робочих місцях підприємств та подальшого їх працевлаштування. Постійними партнерами центру є: ТОВ “Гаразд”, ТОВ “ФОЗІ”, “Торгова мережа “Фуршет”, ТОВ “Максаліна”, ТОВ “Діамонд”, “Приватбанк”, але навчальний заклад постійно знаходиться у пошуку нових партнерів.
Але найбільше досягнення центру - є його учні, випускники, яких за час існування навчального закладу випущено понад 22 тисячі, адже саме вони увіковічують працю майстрів, викладачів, які працюють в центрі, та приносять нові здобутки як ювелірній галузі, так і сфері послуг.

З метою розвитку творчості, професіоналізму, підвищення рівня соціалізації у центрі працюють гуртки: художньої самодіяльності, декоративно-прикладного мистецтва, учасники яких здобувають призи на конкурсах міста та регіонах України. Щорічно у навчальному закладі проводяться конкурси професійної майстерності з професій: “ювелір-монтувальник”, “агент з організації туризму”, “секретар”, “агент з постачання”. Учні навчального закладу приймають участь у конкурсах ювелірних ескізів, що проводяться в рамках ювелірних виставок в містах: Київ, Одеса, Харків і займають призові місця.

Двері навчального закладу завжди відкриті назустріч молоді, яка прагне
стати справжнім сучасним професіоналом.

 

Адреса центру:
м. Київ, вул. Сім’ї Сосніних, 13
E-mail: kiev.plum@gmail.com
www.jewelart.kiev.ua
Телефони: 402-08-99, 402-86-93, 402-87-03
Приймальна комісія:
502-41-64

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.