s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Новости образования Міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова

З 3 по 8 липня 2017 року Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Vanopl Development Group, за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України, проведуть Дванадцяту відкриту міжнародну студентську олімпіаду з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова KPI-OPEN 2017.

Олімпіада KPI-OPEN - одне з найбільших очних змагань з програмування в світі та найбільше в Україні. Вперше вона була проведена ще у 2006 році, і відразу ж стала важливою подією для програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи. Олімпіада проводиться за оригінальними правилами у відповідності з міжнародними. Відсутність організаційного внеску робить KPI-OPEN ідеальним майданчиком для зустрічі молодих програмістів з України та інших країн.

Головна мета Олімпіади - привернення уваги суспільства до інтелектуальних студентських змагань та підвищення професійного рівня молодих спеціалістів. А ще, KPI-OPEN забезпечує налагодження особистих контактів між студентами різних міст та країн, розвиток міжвузівських зв'язків, популяризує інтелектуальний розвиток і роботу в команді. Цей захід цікавий і для IT-компаній, які отримують відмінний шанс знайти нових співробітників серед кращих з кращих. Також закріпилася практика проведення в рамках олімпіади презентацій, семінарів та лекцій, на яких фахівці компаній діляться своїм практичним досвідом і знаннями, а також знайомлять молодих програмістів з актуальними завданнями, які стоять перед індустрією на даному етапі. З перших днів свого існування, олімпіада KPI-OPEN привертає до себе пильну увагу з боку громадськості. Постійно збільшується число учасників, розширюється географія турніру, зростає інформаційна підтримка.

Станом на 29.06.2017 зареєстровано 108 команд із 10-и країн: України, Росії, Литви, Польщі, Естонії, Словаччини, Угорщини, Латвії, Румунії та Китаю.

За 11 років існування Олімпіади в ній взяли участь 851 команда, 3235 студентів з 14 країн, 69 міст та 162 вищих навчальних закладів.


Призовий фонд:
переможців чекають планшети Tab 3 8 "Plus, ігрові мишки серії Y Gaming Mouse, ігрові навушники Lenovo серії Y Stereo Headset-ROW від призового спонсора Lenovo; сертифікати на отримання послуг професійного хостингу від Офіційного партнера SIM-Networks; подарункові сертифікати на відео курси від компанії ITVDN та традиційний кришталевий приз KPI-OPEN.

"Всі учасники гарантовано отримають сертифікати на отримання 50 юнітів на хмарний хостинг від Призового спонсора VPS.ua (1 юніт дорівнює 1 USD)


Відкриття: 04.07.2017 11:00, Зал Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, Проспект Перемоги, 37
Нагородження та закриття: 07.07.2017 12:00, Зал Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, Проспект Перемоги, 37

Детальний розклад Олімпіади можна знайти за адресою: http://kpi-open.org/schedule.
Офіційний сайт олімпіади KPI-OPEN: http://kpi-open.org

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.