s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Новости образования


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Мільйонер з Києва відкрив інноваційну IT-школу

У Києві мультимільйонер Василь Хмельницький відкрив школу програмування UNIT Factory, яка пропонує майбутнім ІТ-фахівцям новий формат навчання. Про це пише «Наш Київ».

«У UNIT Factory немає ні вчителів, ні розкладу, ні оцінок. Навчання тут самостійне і відбувається за методом Peer-to-Peer, який дозволяє студентам самовдосконалюватися і вчитися працювати в команді », - йдеться в повідомленні.

Навчання безкоштовне за умови, що протягом трьох наступних років випускник працюватиме в Україні.

З 13 тисяч бажаючих в перший набір потрапили 300 осіб. UNIT Factory буде працювати в режимі 24/7, щоб кожен студент міг освоювати матеріал у зручному йому ритмі.

Програма підготовки в UNIT Factory розрахована на період до трьох років.

Ініціатором створення проекту виступив Фонд Василя Хмельницького K.Fund в партнерстві з французької Школою 42 та за підтримки громадської організації «Освіторія».

UNIT Factory стане першим і основним елементом «інноваційного парку», який планують розмістити на території колишнього мотозаводу по вул. Сім'ї Хохлових, 8.


Джерело: Володимир Бугаєнко, http://bigkiev.com.ua

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.