s-osvita.com.ua Зовнішнє незалежне оцінювання ЗНО - 2017 Реєстрація для участі у ЗНО-2017


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Реєстрація осіб, які проживають або навчаються за кордоном

Процедура реєстрації осіб, які проживають або навчаються за кордоном, передбачає дотримання загальних вимог щодо реєстрації, тобто послідовне виконання чотирьох дій. Проте бланк заяви-реєстраційної картки формується не за допомогою програми створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2012 році, а роздруковується з цієї сторінки.

Якщо Ви навчаєтеся за кордоном (є випускником закордонного навчального закладу поточного навчального року, учасником міжнародної програми з обміну тощо), маєте право пройти ЗНО під час додаткової сесії, що відбудеться 18-23 червня 2012 року.

Разом з іншими документами надішліть до відповідного регіонального центру довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном (крім випускників закордонного начального закладу 2012 року).

Заяву-реєстраційну картку для проходження ЗНО під час додаткової сесії та інструкцію щодо її заповнення роздрукуйте з сайту Українського центру оцінювання якості освіти .

Інші особи, які проживають за кордоном, проходитимуть ЗНО під час основної сесії, що відбудеться 15 травня – 7 червня 2012 року.

Заяву-реєстраційну картку для проходження ЗНО під час основної сесії та інструкцію щодо її заповнення роздрукуйте з сайту Українського центру оцінювання якості освіти .

Реєстраційні документи надішліть до регіонального центру, на території обслуговування якого знаходиться пункт тестування, де Ви бажаєте проходити ЗНО.

Регіональний центр

Територія обслуговування (регіон)

Прізвище, ініціали директора

Вінницький

Вінницька
Житомирська
Хмельницька

Кузьменко Г.І.

Дніпропетровський

Дніпропетровська
Запорізька

Горбенко-Хвастунова М.М.

Донецький

Донецька
Луганська

Власов В.В.

Івано-Франківський

Івано-Франківська
Закарпатська
Чернівецька
Тернопільська

Томенчук Б.М.

Київський

м. Київ
Київська
Черкаська
Чернігівська

Сакаєва С.В.

Львівський

Львівська
Волинська
Рівненська

Середяк Л.В.

Одеський

Одеська
Миколаївська
Кіровоградська

Анісімов А.Ю.

Сімферопольський

АРК
м.Севастополь
Херсонська

Ільїн Ю.М.

Харківський

Харківська
Полтавська
Сумська

Сидоренко О.Л.