s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Гранти 2014 року ім. Амелії Ерхарт (Amelia Earhart fellowships)

Cтипендія імені Маргарет Тетчер


Саме в цьому коледжі навчалася жінка-політик.
Керівництво закладу планує виділяти кошти для підтримки молоді з малозабезпечених родин, у яких немає грошей на оплату  навчання. Щорічно десятеро людей із будь-якої країни світу зможуть претендувати на стипендію іменитої випускниці - Тетчер.
Відомо, що опікуються фондом Михайло Горбачов, Джон Мейджор, Тоні Блер, Кондоліза Райс, старший Джордж Буш, Роберт Гейст та Генрі Кіссінджер.
Програма набуде чинності з 2015 року.
Варто додати, що свого часу Маргарет Тетчер подавала заяву на отримання стипендії саме в цьому виші, бо грошей на навчання у неї не було. Тоді студентці відмовили. Тим не менш, Тетчер вступила до обраного навчального закладу і отримала диплом бакалавра у сфері природничих наук.
Спочатку працювала хіміком. Потім зайнялася політичною кар'єрою.
Кажуть, саме в цьому коледжі Маргарет Тетчер здобула ті знання і навички, які спонукали її до того, щоб змінити щось у країні, де вона жила.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.