s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Гранти 2014 року ім. Амелії Ерхарт (Amelia Earhart fellowships)

Премія Біла (The Beal Prize) - 2013 рік

 

Країна: USA
Область наук: фізико-математичні
Тип гранту: competition
Веб-сайт: www.ams.org/profession/prizes-awards/

Американський банкір Ендрю Біл (№ 131 у глобальному рейтингу мільярдерів Forbes, статки - 8,5 млрд дол.) за-пропонував премію в розмірі 1 млн дол. тому, хто вирішить математичне рівняння, рішення якого намагаються знайти з 1980 року, повідомляється на сайті Американського математичного товариства.
Ендрю Біл, відомий своєю любов'ю до математики, заявив, що хоче підштовхнути молодь до спроби вирішення рівняння.
Вперше банкір запропонував премію за вирішення завдання в 1997 році. Тоді він пропонував винагороду в розмірі 5000 дол. З тих пір сума кілька разів підвищувалася, а сама задача стала відома як "гіпотеза Біла".
Рівняння виглядає так: Ax + By = Cz.
Відомо, що A, B, C, x, y і z - позитивні цілі числа, x, y і z - більше 2-х, а і A, і B, і C діляться на одне і теж число.

Тому, хто знайде рішення рівняння необхідно опублікувати рішення в авторитетному математичному виданні, після чого його перевірять незалежні експерти.
Представник спільноти Майкл Брін повідомив Associated Press, що це рівняння складніше "теореми Ферма", доказ якої не могли знайти з XVII століття до 1995 року.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.