s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Де дають гроші на навчання?

Де дають гроші на навчання?

Журнал «Сучасна освіта» №7-8(90) 2012

Стипендії Фонду Конрада Аденауера для навчання в Німеччині
Термін подання заявок на навчальні стипендії у Німеччині від Фонду Конрада Аденауера спливає! Чекаємо на Ваші аплікаційні документи до 15.07.2012! Не втрачай свій шанс!

Що отримує сприяння?

Фонд Конрада Аденауера надає сприяння навчанню іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді люди з-за кордону мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН або ступінь доктора наук і поглибити свої знання за фахом. Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема - у науці та економіці, політиці та публічному управлінні, мас-медіа та культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.

Хто отримує сприяння?

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь 2012 року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу. Поруч з цим кандидати повинні відповідати таким передумовам:
- дуже добрі результати навчання в школі та у вищому навчальному закладі;
- дуже добрі оцінки за результатами отримання диплому;
- добре знання німецької мови (B2/середній ступінь 2);
- політична або соціальна активність;
- максимальний вік: 29 років на момент подання заявки.

Заявка
Якщо ми викликали Ваш інтерес, пропонуємо уважно ознайомитися з правилами надання сприяння іноземцям (http://www.kas.de/ukraine/ukr/pages/11027/).Тут Ви знайдете необхі-дну інформацію про подачу заявки та процедуру відбору кандидатів, а також про умови надання стипендії. Під пунктом С Ви знайдете список необхідних документів на отримання диплому вищого навчального закладу (1) та на одержання стипендії для написання дисертації (2). У будь-якому разі просимо Вас заповнити попередню анкету та надіслати її нам разом із зазначеними документами до 15.07.2012 р. на адресу:

Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні
вул. Шовковична, 10, оф. 4
01021, м. Київ
Україна

Неповний пакет документів і заявки, що надійдуть після 15.07.2012 р. на жаль, розглядатися не будуть.
Відібрані кандидати будуть запрошені до Києва на співбесіду в жовтні 2012 р. Приблизно через два тижні після співбесіди відбірна комісія повідомить про рішення стосовно можливості включення відповідних кандидатів до програми надання стипендій Фонду Конрада Аденауера.
У разі виникнення запитань надсилайте їх, будь ласка, електронною поштою на адресу: stipendien.ukraine@kas.de. Просимо розуміння стосовно того, що телефоном відповіді на запитання даватися не будуть.
 www.eu.prostir.ua

Конкурс наукових есе “Соціальна справедливість в Україні у XXI столітті”

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні оголошує конкурс наукових есе для молодих науковців на тему “Соціальна справедливість в Україні у XXI столітті”. Дедлайн - 20 вересня 2012 року.
В Україні все ще тривають соціально-економічні трансформації. Цей процес ускладнюється глобалізаційними викликами та загрозами. Проте чи базуються здійснювані реформи на принципах соціальної справедливості? Яким є соціальний та економічний розвиток України у XXI столітті і які шляхи впливу існують сьогодні для усунення соціальних дисбалансів?
Існуючі уявлення здатні лиш частково відповісти на ці питання. Разом з Вами ми маємо запропонувати нові, інноваційні ідеї та підходи, розглянувши наступні питання у контексті трьох вимірів соціальної справедливості:
1. Рівність шансів:
- система освіти
- статева рівність
2. Справедливість за трудовим вкладом і за потребами:
- заробітна плата та ринок праці
- соціальні послуги
3. Справедливість поколінь:
- державна заборгованість
- навколишнє середовище
Метою проекту є ініціювання вироблення та просування нових інноваційних ідей та концепцій щодо перспектив соціальної справедливості у проведенні соціально-економічних реформ.
Ці питання будуть розглянуті 12 листопада 2012 року в рамках форуму “Соціальна справедливість в Україні у XXI столітті”. До участі у конкурсі допускаються роботи студентів старших курсів, аспірантів, молодих викладачів, наукових співробітників та інших молодих науковців. Роботи будуть відібрані фахівцями зі сфери науки, економіки та політики і представлені на обговорення під час заходу. В подальшому вони будуть опубліковані у збірнику.
Будь ласка, надсилайте свої тези (макс. 3500 знаків з пробілами, Arial 12) англійською або німецькою мовою до 20 вересня 2012 р. на адресу: mail@fes.kiev.ua, вказавши у темі листа “Соціальна справедливість”. У листі вкажіть своє ім’я, дату народження, місце навчання/роботи, наукові та суспільні інтереси, e-mail і номер телефону.
Подані тези будуть оцінені відбірковою комісією, серед яких будуть обрані 20 екземплярів для подальшого написання есе українською мовою (макс. 25000 знаків з пробілами). Результати відбору будуть повідомлені до 25 вересня 2012 року. Кінцевий строк подачі готових робіт - 28 жовтня 2012 року.
Щодо уточнень чи запитань звертайтесь: mail@fes.kiev.ua (“Соціальна справедливість” у темі листа!)
 www.eu.prostir.ua

 Відкриття “Платформи обмінів Національного інституту охорони здоров’я та медичних досліджень (INSERM) дослідницькі лабораторії/науковці”.
Цю платформу створено для розвитку та полегшення спілкування між науковцями та дослідницькими структурами INSERM. Всі науковці, які зацікавлені у проходженні семінарів та стажувань можуть зареєструватися та залишити своє резюме на цьому інтернет-ресурсі. А також дослідницькі лабораторії INSERM зможуть анонсувати різні пропозиції щодо прийому іноземних науковців.
Реєстрація :
http://exchan geplatform.inserm.fr/
 www.dffd.gov.ua

Волонтерство в проекті ЄВС в Польщі

Молодіжна організація “Іскра” шукає  волонтера для річного проекту Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) в місті Milicz, Польща.
Дати проекту: 1 вересня 2012 - 1 вересня 2013 року.
Що отримає волонтер? Повне покриття витрат: 100% витрат на проживання, харчування, кишенькові гроші, медична страховка, місцевий транспорт, мовні курси, віза і 90% витрат на проїзд до Польщі і назад.
Що робитиме волонтер: працюватиме в центрі для реабілітації дітей з обмеженими можливостями, допомагатиме працівникам проводити спеціальні заняття та зможе втілити в життя власні креативні ідеї.
Кого ми шукаємо?
Відкритих молодих людей з щирим бажанням допомагати іншим (попередній досвід роботи з людьми з особливими потребами вітається!);
віком від 18 до 30 років;
з дійсним закордонним паспортом;
зі знаннями англійської або польської мови.
Своє резюме і мотивацію (обидва документи англійською або польською мовою), а також привітне фото надсилайте на адресу: apply.iskra@gmail.com до 6 липня 2012 року.
В темі листа вказуйте, будь ласка, “EVS Milicz”. Ми повідомимо результати не пізніше 15 липня.
Більше про “Іскру” і програму ЄВС можна дізнатись тут:
vkontakte.ru/ngo.iskra
facebook.com/ngo.iskra
Youth NGO “Iskra”
Chkalova St., 63
54055, Mykolaiv, Ukraine
iskra.ngo@gmail.com
 www.unistudy.org.ua

Гранти для виконання дисертаційних досліджень

Фонд Берінгер-Інгельхайм щорічно виділяє гранти для виконання дисертаційних досліджень (PhD) перспективними молодими ученим, що спеціалізуються в галузі фундаментальної біомедицини.
До участі в Конкурсі запрошуються молоді фахівці не старше 27 років на момент закінчення прийому заявок, які проживають в країнах Європейського Союзу і за його межами, що працюють над дисертацією, яка присвячена експериментам в галузі фундаментальних біомедичних досліджень. Перелік наукових напрямів, підтримуваних Фондом, можна знайти в міжнародному журналі Фонду FUTURA (див. архів на сайті Фонду: www.bifonds.de).
Брати участь у Конкурсі можуть лише ті фахівці, які приступили до роботи над дисертацією не більше ніж за шість місяців до крайнього терміну подачі заявок. Офіційною датою початку роботи над дисертацією може вважатися дата останнього іспиту на здобуття ступеня магістра, бакалавра, дата прибуття в лабораторію для роботи над дисертаційним дослідженням та ін. Фонд віддає перевагу кандидатам, які тільки планують початок роботи над дисертацією на момент подачі заявки на грант.
Грант являє собою щомісячно виплачувану стипендію, яка спочатку присуджується на два роки з можливим продовженням ще на рік. Додатково фінансується участь стипендіата в наукових заходах; надається можливість участі у семінарах для обговорення роботи стипендіата над дисертаційним проектом; відвідування наукових заходів за участю колишніх і нинішніх стипендіатів Фонду.
Строки прийому заявок Фондом: до 1 лютого; до 1 червня і до 1 жовтня.
Детальна інформація про програму опублікована на сайті Фонду:
http://www.bifonds.de/fellowships-grants/phd-fellowships.html
 www.unistudy.org.ua

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.