s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Гранти для роботи над дослідницькими проектами в Болгарії 2014-2015

Гранти для роботи над дослідницькими проектами в Болгарії 2014-2015

Дедлайн: 01.10.2013; Країна: Болгарія; Область наук: мистецтвознавство, соціологічні, політологія, культурологія; Тип гранту: для навчання за кордоном; для наукових досліджень; для студентів; стипендії

Веб-сайт: www.cas.bg
Софійський центр післядипломної освіти (the Centre for Advanced Study Sofia CAS Sofia) оголошує прийом заявок для участі у конкурсі на отримання стипендій (грантів) для роботи над фундаментальними дослідницькими проектами в гуманітарних і соціальних дисциплінах в Болгарії.
CAS Sofia - незалежний міжнародний міждисциплінарний інститут, розташований у столиці Болгарії, Софії. Інститут за-прошує видатних вчених для роботи над індивідуальними дослідницькими проектами в Центрі на строк до п'яти місяців.
У 2014-2015 рр. CAS Sofia - пропонує закордонним вченим гранти тривалістю від двох до п'яти місяців для роботи в резиденції Центру. Брати участь у конкурсі стипендій можуть як молоді, так і авторитетні вчені. Стипендіатам надається можливість вибрати час початку роботи над проектом і його тривалість в двох тимчасових інтервалах:
• з 1 березня по 31 липня 2014 року;
• з 1 жовтня 2014 по 28 лютого 2015 року.
Щомісячна стипендія становить 700 євро, оплата проживання, вільний доступ до бібліотеки і до баз даних CAS, компенсація транспортних витрат (400 євро), витрат на проведення досліджень (100 євро на місяць).
Крайній термін подачі заявок на участь у програмі - 1 жовтня 2013 року.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.