s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Гранти для роботи над дослідницькими проектами в Болгарії 2014-2015

Гранти 2013-2014 для навчання в аспірантурі в Японії

Дедлайн: 18.09.2013; Країна: Японія; Область наук: загальнонаукові; Тип гранту: для навчання за кордоном; для студентів; стипендії

Веб-сайт: www.kochi-tech.ac.jp
Технологічний університет Кочі (Kochi University of Technology, Японія) запрошує молодих фахівців до участі в конкурсі стипендій для навчання в аспірантурі.
Стипендіальна програма заснована для підтримки участі успішних молодих фахівців-іноземців у передових дослідженнях Університету. Набір аспірантів проводиться двічі на рік: у квітні та жовтні. Викладання ведеться англійською мовою. Стипендіати беруть участь у проведенні досліджень під керівництвом професорів Університету. Програма призначена для зміцнення міжнародних зв'язків академічних та дослідницьких інститутів.
Інформація про тематику дослідницької діяльності в рамках програми аспірантури опублікована на сайті Університету: www.kochi-tech.ac.jp
До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники:
• мають ступінь магістра або планують отримати ступінь до початку програми;
• отримали диплом з відзнакою в бакалавраті та магістратурі;
• у віці до 35 років на момент початку програми;
• мають відповідні знання та дослідницький досвід для участі в одному з дослідницьких проектів Університету;
• добре володіють англійською мовою.
Іноземці-учасники програми звільняються від вступного внеску (300 000 ієн) від освітнього внеску (535800 ієн на рік). Їм виділяється стипендія в розмірі 240000 ієн на рік. Додатково до стипендії можливо отримувати 960000 ієн на рік за роботу в якості молодшого наукового співробітника. Іноземним учасникам програми, які на початок навчання проживають за межами Японії, виділяється сума в 200 000 ієн на транспортні витрати і для компенсації початкових витрат на проживання.
Найближчий крайній термін подачі заявок для участі в програмі - 18 вересня 2013 року.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.