s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Конкурс есе з філософії релігії та філософської теології

Конкурс есе з філософії релігії та філософської теології

Оголошений міжнародний конкурс есе з філософії релігії та філософської теології.
Назва статті а також її тези повинні бути представлені в оргкомітет до 1 вересня 2013 року.


Організатор: Інститут філософії РАН, Інститут філософії УАН за підтримки Фонду Джона Темплтона.
Учасники конкурсу повинні бути громадянами або постійно проживати на території Росії, України та Білорусі.
Роботи, що подаються на конкурс, повинні мати скоріше систематичний характер, ніж історико-філософський або просто дескриптивний. У кожній роботі повинна висуватися ясна авторська теза, повинні бути представлені докази на її користь, а також за необхідності в статті автор може звернутися до спростування можливих заперечень і їх доказів. Заохочується, якщо автор есе візьме участь у сучасних філософських дебатах.
Есе повинно належати до галузі філософії релігії чи філософської теології. Під "філософією релігії" в даному випадку розуміється область філософії, в якій досліджуються питання про Бога і релігійну віру. Під "філософською теологією" мається на увазі область систематичного богослов'я, в якій питання теології досліджуються за допомогою філософського інструментарію.
Бажано, щоб роботи були написані англійською мовою; проте роботи російською та українською мовами також приймаються до розгляду на рівних умовах. Роботи, що надсилаються для конкурсу, не повинні бути опубліковані раніше, або ж вони могли бути вже опубліковані в неангломовних журналах, але не раніше 2011 року.
Призи:
• Журі обере 5 переможців та 5 призерів конкурсу. Грошовий приз для кожного з переможців становить $ 1000, для кожного з призерів - $ 500.

 

Детальна інформація: www.iph.ras.ru/uplfile/relig/EssayCompetition2013.pdf

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.