Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt (FHWS)

5.0/5 оценка (4 голосов)

Ви не володієте німецькою мовою, але хочете вчитися в Німеччині?

Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS) пропонує наступні безкоштовні бакалаврські програми повністю англійською мовою:

 • Робототехніка
 • Бізнес та інженерія
 • Логістика
 • Мехатроніка
 • Міжнародний менеджмент

Ці програми є TWIN-програмами, тобто мають свій аналог і на німецькій мові.

Вимоги до вступників:

 • шкільний атестат (11 класів)
 • академсправка як мінімум за 1-ий курс навчання у вузі
 • сертифікат по англійській мові рівня В2 (напр., IELTS 6.0, TOEFL 83)
 • на "Міжнародний менеджмент" додатково потрібно сертифікат з німецької мови рівня А2.


Процес і терміни вступу

Подача документів відбувається повністю онлайн і за допомогою україномовного співробітника університету. Вступ на зимовий семестр: 01.05.21-15.07.21. Початок навчання: 1.10.21

Вартість навчання

Саме навчання безкоштовне для всіх студентів, так як його оплачує німецька держава. На життя знадобиться 600-800 євро на місяць. Іноземні студенти мають право підробляти в Німеччині і можуть поєднувати навчання і роботу.

Про університет

FHWS foto1FHWS - це один з найбільших університетів прикладних наук в Баварії. Він є державним вищим навчальним закладом, тому дипломи визнаються в усьому світі. Кампуси університету розташовані в університетському місті Вюрцбург і промисловому місті Швайнфурт. На даний момент в ньому навчаються близько 9.000 студентів. У спектр пропонованих спеціальностей входять більше 40 практичних перспективних програм на 10 факультетах і 7 науково-дослідних інститутах.

Навчання проходить в невеликих групах і має відмінне співвідношення студентів і викладачів. В університеті працюють 230 професорів, які мають великий практичний досвід роботи в бізнесі і промисловості, тому приділяється багато уваги придбанню практичних знань. FHWS дуже тісно співпрацює з місцевими індустріальними фірмами, тобто студенти під час навчання працюють над реальними проектами індустріальних підприємств.
Університет пропонує курси німецької мови всіх рівнів. Ступінь бакалавра досягається як правило за 3,5 року. Випускники мають відмінні шанси на працевлаштування в Німеччині і за кордоном.

FHWS також пишається своєю міжнародною спрямованістю - вже більше 20-и років університет приймає іноземних студентів з більш ніж 100 країн і має партнерські угоди зі 180-ми університетами по всьому світу.

Контакти
Наталія Куделя - регіональний менеджер по Східній Європі
Тел. (Viber, WhatsApp): +49 174 270 14 65
E-Mail: nataliya.kudelya@fhws.de
Інстаграм: ucheba_germany; fhws_ international

Місцезнаходження і контакти

 • Страна: Германия
 • Город: Вюрцбург
 • Адрес: Tiepolostraße 6, 97070 Würzburg, Комната T.0.19

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!