Rahn Education

Studienkolleg

5.0/5 оценка (3 голосов)

Rahn Education працює більше 30 років безперервно і став важливим постачальником освітніх послуг. Близько 840 співробітників в 40 навчальних закладах в Німеччині і за кордоном щорічно забезпечують педагогічну підтримку, шкільну освіту, професійну підготовку і підвищення кваліфікації приблизно 6 500 студентів.

Протягом багатьох років було показано і доведено, що якість буде переважати в довгостроковій перспективі, особливо в секторі освіти, особливо в освітньому середовищі, яка знаходиться в перехідному періоді. Для нас важливіше, ніж швидке зростання, підтримувати нашу здатність адаптуватися: до постійно змінюваних політичних рамковим умовам і до нових, змінених критеріям попиту наших цільових груп. Діяльність Rahn Education координується з адміністративного центру, який розташований в кампусі Graphisches Viertel в Лейпцигу.

Кампус в абатстві Нойцелле - освіта з історією

Кампус абатства Нойцелле розташований в будівлях колишнього цистерцианського монастиря Нойцелле на південному сході Бранденбурга. Кампус є опорою європейського проекту «Німецько-польський освітній міст».

У 2003 році в тісній співпраці з фондом Neuzelle Abbey Foundation компанія Rahn Education відкрила тут першу школу-інтернат, гімназію і музичну школу. Безкоштовна середня школа була додана пізніше. У кампусі навчаються понад 600 студентів з околиць і з усього світу.

Мовна школа в абатстві Нойцелле

Інтенсивні курси німецької мови для школярів (від 12 до 18 років). Рівні від А1 до В2.

У мовній школі в абатстві Нойцелле ви можете поліпшити свої знання німецької та англійської мов і отримати сертифікати відповідно до міжнародно визнаними сертифікатами успішності, такими як telc і Cambridge English. Німецькі та іноземні студенти також можуть відвідувати нашу безкоштовну гімназію.

Основна увага приділяється мові - і це передається студентам у невеликих групах до десяти осіб досвідченими викладачами, які часто є носіями мови, використовуючи перевірені матеріали. Це готує студентів спеціально до іспитів.

Інтернат в абатстві Нойцелле

Підготовка та кваліфікація для вступу до німецьких ВНЗ та міжнародно визнана програма «IB Diploma Programme».

Приватний коледж «Privates Studienkolleg Leipzig»

Курси економіки та технологій. Доступ до навчання в усіх німецьких ВНЗ після двох семестрів.

 

Державно визнаний коледж «Staatlich anerkanntes Studienkolleg Halle»

(з 2021 року). Курси з економіки, технологій, громадських наук та медицини. Доступ до навчання в усіх німецьких ВННЗ після двох семестрів.

Місцезнаходження і контакти

  • Страна: Германия
  • Город: Neuzelle, Leipzig
  • Адрес: Stiftsplatz 7 15898 Neuzelle, Ludwig-Erhard-Str. 57a 04103 Leipzig

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!