Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Пряшівський університет в Пряшеві

University of Presov

5.0/5 оценка (1 голосов)

Безкоштовне навчання, відмінний вибір навчальних програм, європейський диплом і вид на проживання для студента - все це ви отримаєте після того, як вступите до Пряшівського університету в Пряшеві. Що собою являє цей ВНЗ, які програми навчання в ньому можна пройти і найголовніше - як вступити вчитися, читайте в цьому огляді.

Загальна інформація

Отже,Prešovská univerzita v Prešove є третім за кількістю студентів ВНЗ в Словаччині. Що стосується програм навчання, то навчальний процес в цьому університеті ведеться на базі 8-ми факультетів (їх ми перерахуємо трохи нижче).

ВНЗ акредитований за всіма трьома ступенями і відповідає вимогам Болонської Декларації. Відповідно - диплом цього Університету в Пряшеві має загальноєвропейський формат і приймається в будь-якій державі ЄС без підтвердження.

Пряшівський університет в Пряшеві є єдиним вищим закладом в східній Словаччині та один із чотирьох в цілій Словаччині, який виграв престижний Diploma Supplement Label. Ця нагорода дуже сприяє випускникам при визнанні дипломів і отриманої кваліфікації за кордоном.

Вступити в цей вуз можна як після 11 класу (на бакалаврат), так і на базі наявного диплома бакалавра або магістра - на магістратуру чи докторантуру, відповідно.

З огляду на те, що це державний університет - навчання в ньому безкоштовне. Однак, тільки в тому випадку, якщо ви будете вчитися на словацькій мові.

Понад 70% випускників Пряшівського університету в Пряшеві працюють за фахом навчання, а значить - вчилися недаремно. І це підтверджує високу затребуваність диплома, який ви можете отримати в цьому вищому навчальному закладі.

Prešovská univerzita v Prešove є постійним членом програми Erasmus +. Таким чином, студенти цього університети беруть участь в загальноєвропейських освітніх програмах з обміну, отримують мотивувальні стипендії, проходять практики та стажування, а також додаткове навчання в інших університетах Європи.

Факультети і центри

 • Філософський факультет
 • Греко-католицький богословський факультет
 • Факультет гуманітарних тa природничих наук
 • Факультет менеджменту 
 • Педагогічний факультет
 • Православний богословський факультет
 • Факультет спорту
 • Факультет медичних відділів
 • Центр мов і культур національних меньшин

В університеті є не тільки широкий вибір навчальних програм, більшість з яких являються найліпшими в Словаччині, але і на високому рівні проводиться науково-дослідна діяльності; вибудована інфраструктура для наукових досліджень, на вершині якої знаходяться три центри передового досвіду, центр компетентності та пряшівська частина університецького наукового парку Technicom. Основна увага парку буде приділятися прикладним дослідженям в області інформаційних і комунікаційних технологій, електротехніки, автоматизації та систем управління, машинобудування, будівництва та екологічного інженерства.

Як вступити в Пряшівський університет в Пряшеві?

Трохи нижче ми опишемо основні вимоги до абітурієнтів і як відбувається вступ в Prešovská univerzita v Prešove.

Подавання електронної заявки

Отже, якщо ви читали огляди словацьких університетів в нашому журналі, то напевно знаєте, що в Словаччині, незалежно від університету, вступ в нього починається з подачі електронної заявки.

Посилання на систему заявок розташоване прямо на сайті університету.
В електронній заявці кожен вступник повинен вказати свої особисті дані, контакти для зв'язку, на який факультет і навчальну програму поступає і оплатити замовлення. Оплата стягується університетом в розмірі 30 євро. Ці гроші ви платите за те, що приймальна комісія опрацює вашу заявку.

Еквіваленція / нострифікація

В процесі вступу до Університету в Пряшеві абітурієнту необхідно надати свій атестат з додатком.

Згідно з правилами, встановленими Міністерством освіти Словаччини, документ про освіту при вступі до університету іноземець повинен нострифікувати в Словаччині. Простими словами - підтвердити їх законну силу на території Словаччини. Нострифікація проводиться через міністерство освіти Словаччини.

Вступні іспити

Практично всі факультети цього університету приймають студентів на навчання через вступні іспити або через співбесіди.

Останнім часом Пряшівським університет в Пряшеві почав проводити онлайн тести, що істотно спрощує процедуру вступу.

У будь-якому випадку, буде це іспит, тест, співбесіда або он-лайн тестування - залежить від конкретного факультету, на який ви поступаєте, і навчальної програми.

Зарахування в університет

Якщо ви правильно подали заявку на вступ, здали вступні іспити і надали в Університет свій нострифікований атестат, то можете не сумніватися - вас зарахують на безкоштовне навчання.

Університет надасть письмовий документ про ваше зарахування, і у вересні можна приступити до навчання.

Однак, не забувайте - Пряшівський університет в Пряшеві розташований в Словаччині, яка входить в Шенгенську зону. Тобто, щоб вам, як іноземцеві дозволили вчитися в Шенгені, необхідно оформити словацький вид на проживання.

Місцезнаходження і контакти

 • Страна: Словакия
 • Город: Пряшів
 • Адрес: Ul. 17. novembra č.15, 080 01 Prešov

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!