s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Польше Європейська освіта без посередників!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Європейська освіта без посередників!

Журнал «Сучасна освіта» №7-8(80) 2011

Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» розпочала свою діяльність на території України та Польщі у 2010 році за ініціативи Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (згідно Декларації про співробітництво №45 від 14.06.2010). Мета діяльності Корпорації - інформування широких верств населення щодо освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, а також сучасних вимог ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.
 Завдання Корпорації:
• організаційні заходи щодо зарахування та навчання у польських ВНЗ;
• забезпечення пільгової оплати за навчання;
• допомога в отриманні довгострокової шенгенської візи та карти тривалого побуту;
• організація переїзду в Польщу і додому;
• допомога у забезпеченні житлом у Польщі на час навчання;
• допомога в оволодінні польською та англійською мовами;
• організація навчання кадрового резерву волонтерів з метою подальшої участі у проведенні фінальної частини Євро-2012;
• спільно з Федерацією роботодавців України допомога у проходженні стажування на підприємствах, цільового навчання та працевлаштування;
• відстрочка у проходженні військової служби для осіб чоловічої статі;
• сприяння у процедурі нострифікації (визнання) польського диплому в Україні.
Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» займається комплексною підтримкою українців, які бажають вчитися у Польщі - як під час вступу до польських вишів, так і під час навчання.
Корпорація пропонує українським абітурієнтам широкий вибір напрямів та спеціальностей у рейтингових державних та приватних вузах Польщі. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту за різнотерміновими програмами паралельного та включного навчання, стажування, мовних шкіл, бакалаврських, магістерських, докторантських програм.
Для абітурієнтів та їх батьків передбачена можливість попередньої екскурсійної подорожі до цих навчальних закладів, спілкування з представниками цих вузів, знайомство з освітніми програмними вимогами та перевагами тої чи іншої спеціальності, знайомство з ринком праці, представниками владних структур (поліція, прикордонна служба).
Переваги програми:
• для навчання українських студентів Корпорацією спільно з польськими ВНЗ розроблено навчальні плани, які відповідають вимогам міністерств освіти Польщі та України (відповідність українським освітнім стандартам для нострифікації в Україні);
• в рамках виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Корпорація займатиметься забезпеченням кадрового резерву волонтерів;
• здійснюється програма цільової підготовки студента під умови майбутнього роботодавця, на умовах часткової або повної оплати навчання студента за рахунок підприємства, де він в подальшому може працювати.
За цією Програмою у 2010 - 2011 навчальному році 75 студентів з України розпочали навчання в Опольському державному університеті, Вищій школі управління та адміністрації та Вищій Банківській Школі! 250 українців змогли відвідати дні відкритих дверей ВНЗ Польщі у м. Ополе, Хожув, Катовіце, Лодзь, Ченстохова.
Детальна інформація  на сайті Корпорації  (www.euro-osvita.com.ua)

м. Київ (м. «Лівобережна»), вул. М. Раскової, 2-а, офіс №515
тел./факс: (044)377-54-00, (044)361-96-97, (044)383-34-24

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!