s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Германии Зробити мрію реальністю!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Зробити мрію реальністю!

Бажаєте одержати диплом міжнародного зразка? Спільний українсько-німецький факультет машинобудування  допоможе зробити цю мрію реальністю!

Вручення дипломів - 2009Випускники ВНЗ, які мають дипломи міжнародного зразка, входять до числа найбільш затребуваних фахівців на сьогоднішній день. А в зарубіжних компаніях наявність такого документа взагалі вважається обов'язковою вимогою до претендента на серйозну посаду. Здавалося б, про таке визнання можна тільки мріяти. Але чом би не спробувати зробити цю мрію реальністю?!

Вітчизняні роботодавці шукають кандидатів з досвідом роботи, а зарубіжні надають перевагу професіоналам з дипломами міжнародного зразка. Де ж одержати такий документ?

Насправді здобути технічну освіту світового рівня не так вже складно, а головне - цілком доступно. Саме з цією метою був у 2002 році створений Спільний факультет машинобудування Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ «КПІ») і Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке (ОфГУ).

Підготовка фахівців здійснюється за трьома освітньо-кваліфікаційними напрямами: інженерна механіка, інженерне матеріалознавство і зварювання. Навчання студентів на Спільному факультеті машинобудування починається в Києві, в навчальній групі, яка формується зі студентів механіко-машинобудівного інституту, зварювального та інженерно-фізичного факультетів.

Протягом перших чотирьох навчальних років студенти Спільного факультету навчаються у спільних потоках зі студентами відповідних факультетів НТУУ "КПІ". Додатково вони поглиблено вивчають німецьку мову (10-12 навчальних годин на тиждень). Починаючи з 3-го курсу, частина дисциплін за фахом викладається німецькою мовою за участю професорів ОфГУ.

Кожного літа для студентів, які закінчили другий курс, проводиться мовна Практика - 2009літня школа за участю викладачів Лінгвістичного центру м. Магдебург. Найкращі студенти після трьох років виїжджають на виробничу практику до Німеччини. Наприкінці четвертого року навчання після підготовки та захисту атестаційної роботи студенти одержують дипломи бакалавра НТУУ «КПІ». Їх подальше навчання в магістратурі відбувається в університеті Магдебурга. Необхідною умовою для цього є успішне складання іспиту DSH (іспит з німецької мови для іноземних абітурієнтів). Після захисту магістерської роботи в Німеччині студенти отримують диплом магістра ОфГУ, а після захисту в Україні - аналогічний диплом НТУУ «КПІ».

Окрім знань та навичок за базовим фахом, навчання на Спільному факультеті дає змогу досконально оволодіти німецькою мовою, вивчити європейські стандарти, системи сертифікації та управління якістю продукції, вміти працювати з міжнародною технічною документацією тощо.

Випускники німецьких університетів мають чималий попит на ринку праці. Вже через чотири роки після закінчення навчання їхня зарплата сягає 30-46 тисяч євро на рік. До того ж, завдяки міжнародному дипломунімецька освіта цінується в європейських та інших країнах), вони стають чудовими претендентами на престижні посади в німецьких компаніях або їх представництвах у Європі та СНД.

Всі шість перших випускників Спільного факультету отримали запрошення на роботу - від німецьких підприємств, або від ВНЗ.

З повагою,

декан,  к.т.н. О.П.Халімон

Спільний факультет машинобудування

Україна

03056, м.Київ

пр.Перемоги, 37 корпус 1, кім.301а

тел./факс: +38 044 406 83 01

http://gfm.kpi.ua

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!