s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Обучение за границей Конкурси, стипендії, гранти


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Конкурси, стипендії, гранти

Журнал «Сучасна освіта» №9(81) 2011

Програма інновацій та інноваційного середовища в Швеції
Український науковий клуб


Шведський Інститут запрошує взяти участь в Програмі інновацій та інноваційного середовища, що зосереджується на сфері навколишнє середовище/енергетика та наука про життя. Даний захід передбачає триденну програму з можливістю нетворкінгу, тематичні навчальні візити та участь в конференції Інновації для Розвитку.
Програма проходить в Стокгольмі. Цільовою аудиторією є дослідники, управлінці-представники університетів, дослідницьких інституцій, інноваційних кластерів, наукових та технологічних парків і ін. з Білорусії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Швеції та України.
Аплікаційну форму можна заповнити в діалоговому режимі до 15 вересня 2011. Участь є безкоштовною, більше того, для вибраних кандидатів з Білорусії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Швеції та України Шведський інститут покриє витрати на дорогу та забезпечить проживання.
З додатковими питання просимо звертатися до координаторів:
Маркус Боман
+46 (0) 8-453 78 00 | markus.boman@si.se
www.si.se, www.sweden.se
www.eu.prostir.ua


Науковий проект «Час у дзеркалі науки»

Російська науково-освітня установа Інститут ритмології Євдокії Марченко в рамках наукового проекту «Час у дзеркалі науки», присвяченого вивченню проблеми часу, оголошує Міжнародний конкурс для студентів та аспірантів.
1. У конкурсі можуть взяти участь студенти та аспіранти України та Росії, які цікавляться і займаються вивченням філософських, політичних і соціально-психологічних аспектів проблеми часу.
2. Учасники конкурсу з 1 червня до 30 вересня 2011 року надсилають в електронному вигляді заявку на участь та текст свого наукового дослідження у формі наукової статті. У заявці зазначаються короткі відомості про конкурсанта, назва наукової статті, що подається на конкурс, а також девіз, під яким вона подається.
Форму заявки можна заповнити, натиснувши кнопку «Оформити заявку» у відповідному розділі на сайті проекту.
Грошова винагорода переможцям конкурсу:
• 1 місце - 8 000 грн. (1 тис. $)
• 2 місце - 6 000 грн. (750 $)
• 3 місце - 4 000 грн. (500 $)
Контактна інформація:
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 68, офіс 68
Тел.: (095)61-21-873 (пн-чт 11.00-17.00)
http://www.time-grants.com.ua
E-mail: time-grants@ukr.net
Керівник проекту - Людмила Зубрицька
Координатор проекту -
Людмила Медведська
www.civicua.org

Короткострокові наукові стипендії Посольства Франції в Україні
Ці стипендії, по-перше, мають допомогти в мобільності молодим вченим та аспірантам (до 35 років), наукова діяльність яких вимагає проведення досліджень та/чи отримання додаткової фахової освіти у Франції на період від одного до двох місяців, а по-друге, є інструментом підтримки та динамізації співробітництва між французькими та українськими науковими закладами.
Календар подій:
Перший конкурс:
Остання дата подачі документів до 15 грудня року «n*-1». Оголошення результатів конкурсу після 25 січня року «n». Період, у який можливо планувати стажування: з 1 березня до 30 вересня.
Другий конкурс: Остання дата подачі документів до 15 липня року «n». Оголошення результатів конкурсу після 25 вересня року «n». Період, у який можливо планувати стажування: з 1 жовтня до 31 грудня року «n».
* поточний рік
Детальніше - http://ambafrance-ua.org
www.unistudy.org.ua


Програма стажування з прав захисту людини Інституту відкритого суспільства
Оголошується прийом заяв для участі в програмі «Open Society Human Rights Internship» (Програма стажування з прав захисту людини Інституту відкритого суспільства) на основі програм «The Human Rights and Governance Grants Program» та «Scholarship Programs».
Стажування розраховане на недавніх випускників-магістрів ВНЗ та учасників магістерських програм за спеціальностями «соціологія», «правознавство», «гуманітарні науки», задля підвищення навичок у сфері захисту прав людини. Дана програма дасть можливість стажистам отримати власний дослідницький досвід з «перших рук» у сферах: права людини, підзвітність уряду чи реформа кримінального права.
Успішні кандидати отримують локально визначену стипендію та можливість працювати в одній з провідних організацій, що спеціалізується на захисті прав людини, або в одній з підзвітних правозахисних організацій в Центральній та Східній Європі чи на території колишнього Радянського союзу. Програма розроблена як в інтересах стажиста, так і в інтересах приймаючої організації.
Стажування триває від 6 до 12 місяців в залежності від теми дослідження та обсягів роботи. На поточний рік, Інститут відкритого суспільства (Open Society Institute) підтримує 10 стипендіальних місць.
Вимоги
Кандидати повинні відповідати наступним 4-м вимогам:
-  Отримувати стипендію Інституту відкритого суспільства «Open Society» з певної стипендіальної програми, або ж мати досвід участі у програмах з захисту прав людини в університетах Центральної Європи чи програмах з порівняльного конституційного права.
- Бути випускником (за останні 3 роки) магістром права (LMM) чи магістром гуманітарних наук (MA): соціальних, гуманітарних.
- Бути громадянином країни Центральної чи Східної Європи, країни колишнього Радянського союзу чи Монголії.
- Попередньо не брати участь у програмі «Open Society Human Rights Intership».
Про програму «The Human Rights and Governance Grants»
Програма «The Human Rights and Governance Grants» (HRGGP) є основною для формування грантів від Інституту відкритого суспільства, і фокусується на захисті прав людини, підзвітності та верховенстві закону на території Центральної та Східної Європи, колишнього Радянського союзу та Монголії.
Дана програма контролюється наглядовою комісією Інституту відкритого суспільства з питань права та захисту прав людини. Програма підтримує національні та міжнародні організації на місцевому, національному та регіональному рівнях.
Кінцевий строк подання заяви для участі у програмі - 16 вересня 2011 року.
Для більш детальної інформації - посилання. http://www.soros.org
www.unistudy.org.ua

Стипендії Центра Вудро Вільсона

Центр Вудро Вільсона проводить міжнародний конкурс, який дає можливість отримати близько 20-25 індивідуальних стипендій (на термін від 4 до 9 місяців) особам, які представили цікаві дослідницькі проекти в галузі соціальних і гуманітарних наук.
Проекти можуть стосуватися як національних, так і міжнародних проблем, дотичних з питаннями державної політики,  історичних і культурних подій, що дозволяють краще зрозуміти важливі сучасні політичні процеси.
Стипендіати будуть взаємодіяти з політичними діячами у Вашингтоні та зі співробітниками Центра Вудро Вільсона, які займаються цими питаннями.
Теми:
- управління, включаючи розвиток демократії і громадянського суспільства;
- роль США у світі та питання партнерства і лідерства;
- основні виклики, перед якими стоять США й інші країни світу.
На отримання стипендії можуть претендувати дослідники різних країн, які володіють здібностями й унікальним досвідом і представляють різні сфери (академічну, урядову, корпоративну). Для представників академічної сфери необхідна наявність наукового ступеня.
Для підтвердження своєї наукової кваліфікації бажано представити серйозну публікацію окрім дисертації. Для претендентів з неакадемічних сфер необхідний еквівалентний рівень професійних досягнень.
Претенденти повинні знати англійську мову.
Останній термін подання заявок і супровідних документів - 1 жовтня.
Детальніше: www.wilsoncenter.org
www.eu.prostir.ua


«Gaude Polonia» - стипендіальна програма для молодих митців і перекладачів

www.artukraine.com
Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми Міністра Культури і Національної Спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».
Програма «GAUDE POLONIA» призначена для молодих митців і перекладачів з країн Центрально-Східної Європи.
Стипендіальна програма триватиме у Польщі з 1 лютого до 31 липня 2012 року. Відбір стипендіатів відбудеться шляхом конкурсу. Від кандидатів вимагається володіння польською мовою на початковому рівні.
Заяви на участь у програмі прийматимуться до 15 жовтня 2011 року.
Детальну інформацію про програму «Gaude Polonia» і формуляри анкет можна отримати на сайтах:
http://www.nck.pl
http://www.polinst.kiev.ua

а також у:
- Польському Інституті в Києві: тел. (+38 044) 288-03-04, 278-16-01, 278-30-65
- Національному Центрі Культури у Варшаві: тел. (+48 22) 210-01-21, 210-01-00.
www.eu.prostir.ua

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!