s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Конкурс есе з філософії релігії та філософської теології

XII міжнародний конкурс емпіричних досліджень молодих учених

 

Дедлайн: 15.09.2013
Країна: СНД
Область наук: юридичні
Тип гранту: для наукових досліджень
Веб-сайт: www.criminolog.lg.ua
Об'єднання кримінологів СНД, Санкт-Петербурзький кримінологічний клуб (Луганське представництво), Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (кафедра кримінології, конфліктології та соціології), Соціологічна асоціація України (Дослідницький комітет з питань соці-ології права та девіантної поведінки; Луганське обласне відділення) та Луганський гуманітарний центр запрошують до участі в традиційному конкурсі самостійних емпіричних досліджень (експертне опитування, аналіз документів, спостереження, аналіз статистичних даних тощо) студентів, ад'юнктів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та інших зацікавлених осіб (у віці до 35 років), які проводять дослідження в галузі кримінології, кримінального права, адміністративного права, оперативно-розшукової діяльності, конфліктології, соціології та психології.
У 2013 році проведення конкурсу співпадає з святкуванням 10-річчя кафедри кримінології, конфліктології та соціології Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, колектив якої особливу увагу приділяє емпіричному вивченню злочинності.
У цьому році прийнято рішення про проведення конкурсу молодих вчених на найоригінальніше і нестандартне емпіричне дослідження злочинності.
Основні напрямки досліджень:
- Що зараз відбувається з злочинністю?
- Чому сьогодні скоюються злочини?
- Хто в наш час скоює злочини?
- Проти кого (проти чого) вчиняються злочини?
- Як протидіяти злочинності?
- Як впливає кримінальний закон на злочинність?
- Як ставиться населення до різних видів злочинів?
- Як оцінює населення правоохоронну діяльність?
Переможці конкурсу будуть нагороджені Премією імені Е.О. Дідоренка:
1 місце - 1500 гривень
2 місце - 1250 гривень
3 місце - 1000 гривень
У попередніх конкурсах лауреатами стали молоді вчені з Донецька (Україна), Кемерово (Росія), Києва (Україна), Луганська (Україна), Одеси (Україна), Омська (Росія), Саранська (Росія), Улан-Уде (Росія), Харкова (Україна), Ставрополя (Росія), Сум (Україна).
Критерії оцінки конкурсних робіт:
• оригінальність теми;
• нестандартність об'єкта і предмета дослідження;
• оригінальність методики;
• емпірична обгрунтованість результатів;
• самостійність дослідження;
• реалістичність і перспективність пропозицій.
Автори кращих робіт будуть запрошені для участі у міжвузівській науково-практичній конференції, яка відбудеться в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка 24-25 жовтня 2013 року. На пленарному засіданні будуть оголошені результати конкурсу досліджень.
Кінцевий термін подання матеріалів - 15 вересня 2013 року
Адреса оргкомітету:
91493, Україна, м. Луганськ, сел. Ювілейне, вул. Генерала Дідоренка, 4, Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, кафедра кримінології, конфліктології та соціології.
Телефон.: +38 (0642) 93-68-92; моб. +38(050) 578-66-15 (Поклад Василь Іванович)
Факс: +38 (0642) 93-50-77 з поміткою "Для кафедри кримінології, конфліктології та соціології"
Адреса електронної пошти: krimisoc@yandex.ru

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.