s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) Львівська область Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

ЛРІДУ НАДУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III

Інформація про внз:

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ЛРІДУ НАДУ) - єдиний навчальний заклад у західному регіоні нашої країни, основна діяльність якого спрямована на підготовку високопрофесійних керівників державних установ і компетентних державних службовців, що є однією з передумов створення ефективної системи державного управління в Україні.

Інститут тісно співпрацює з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування восьми західних областей України, які є основними замовниками Інституту. Така співпраця дає можливість краще вивчити потреби владних інституцій регіону, а державним і муніципальним установам - дізнатись про рівень підготовки і можливості слухачів Інституту.

У своїй діяльності цей виш зорієнтований на постійне вдосконалення та найвищі стандарти якості надання освітніх послуг. Випускники Інституту володіють сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями і можуть працювати керівниками в місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Інститут проводить діяльність за трьома напрямками:

 • підготовка фахівців для органів державного управління та місцевого самоврядування;
 • підвищення кваліфікації та перепідготовка службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
 • наукові дослідження в галузі державного управління та місцевого самоврядування і підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів.

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ми вивчає і запроваджує в навчальний процес передові зарубіжні навчальні технології. Цьому сприяє членство Інституту в мережі інститутів та шкіл державного управління Центральної та Східної Європи (NISPAcee).

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет публічного управління та адміністрування

 • Кафедра державного управління;
 • Кафедра регіонального управління та місцевого самоврядування;
 • Кафедра європейської інтеграції та права

Факультет економіки та менеджменту

 • Кафедра економіки - випускна.
 • Кафедра менеджменту - випускна.
 • Кафедра української та іноземних мов

Спеціальності освітнього ступеню "бакалавр" (на основі ПЗСО), "магістр":

 • 051    Економіка
 • 073    Менеджмент
 • 281    Публічне управління та адміністрування

В університеті працює докторантура та аспірантура.

Інформація для абітурієнта

В університеті діє сектор дистанційного навчання. Основною його місією є запровадження новітніх освітніх технологій, а саме дистанційного навчання в процесі підготовки магістрів державного управління, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування ІV-VІІ категорії, керівників державних підприємств, організацій та установ.
Основні напрями діяльності сектору:

 • організаційне, методичне, інформаційне та технологічне забезпечення підготовки магістрів за спеціальністю "Державне управління" за заочно-дистанційною формою;
 • організація та проведення заходів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку;
 • запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес Інституту та систему професійної підготовки і підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
 • здійснення науково-дослідних робіт та науково-практичних заходів з проблем розвитку інноваційних технологій навчання;
 • проведення відео-конференцій за участю вітчизняних, зарубіжних і міжнародних організацій.

Додаткова інформація:
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розташований у відпочинковій зоні міста. Це сприяє провадженню здорового способу життя, дає можливість здійснювати цікаві прогулянки у Брюховицькому лісопарковому масиві, займатись спортом у тренажерному, ігровому залах та на стадіоні.

Розміщення слухачів та студентів проводиться в гуртожитку Інституту готельного типу (кількість місць - 480). Для проживання надаються 2-3-місні номери блочного типу з усіма зручностями. Плата за проживання для студентів та слухачів становить 125-150 грн. на місяць. Надання місць в гуртожитку є гарантованим.

Зручні навчальні класи, бібліотека, читальні зали, актовий зал, кімнати для проведення практичних занять, обладнані технічними засобами навчання, комп'ютерні класи сприяють широкому впровадженню новітніх технологій в навчальний процес та успішному засвоєнню отримуваної інформації.

Дорога зі Львова до навчальних корпусів та гуртожитку ЛРІДУ НАДУ займає 15 хвилин автомобілем, 25 хвилин маршрутним таксі чи поїздом у Рава-Руському напрямі.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ЛРІДУ НАДУ) у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Львів, смт. Брюховичі
 • Адреса: вул. Сухомлинського, 16
 • Телефони: 0322346568, 0322346385

Додаткова інформація

 • Гуртожиток: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

23.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.